Як видалити програму Conduit Search Protect

Редагувати користувачем Mmorozova, Arina.Iv, Bridget Connolly і ще одним іншим

Завантажили програму Conduit, а вона не дає вам нормально користуватися браузером? Видалити програму мало. Вам потрібно скористатися спеціальною програмою для того, щоб повністю прибрати всі сліди Conduit з комп`ютера. Читайте далі, щоб дізнатися, як це робиться.
Частина 1 з 4: Видалення програми Conduit

 1. 1

  Відкрийте Панель управління. Ви можете отримати доступ до Панелі управління з меню Пуск, або натиснувши Win X якщо у вас Windows 8. Вам потрібно бути в облікового запису адміністратора.

 2. 2

  Відкрийте директорію "Програми". В залежності від налаштувань виду Панелі управління, ви можете побачити посилання "Видалити програму", або "Установка і видалення програм", або "Властивості програм". Відкрийте одну з цих сторінок.
  • З`явиться список встановлених програм, почекайте, поки він завантажиться.

 3. 3

  Знайдіть потрібну програму. Перегляньте список встановлених програм і знайдіть Conduit чи іншу пов`язану з цією назвою програму. Залежно від методу установки Conduit, у списку буде від однієї до кількох програм, які потрібно видалити, наприклад програма "Search Protect by conduit", "Conduit Toolbar", "BrotherSoft Extreme Toolbar" та інші.
  • Не хвилюйтеся, якщо не можете відразу знайти всі програми. У статті розказано, як видалити все повністю.

 4. 4

  Натисніть на кнопку Видалити. Виберіть програму, яку потрібно видалити і натисніть Видалити. Почнеться процес видалення програми.
  • Повторіть те ж саме для видалення всіх програм.

Частина 2 з 4: Видалення Conduit з браузера

Після видалення програм з Панелі управління, потрібно видалити всі їх залишки з браузера.Чітайте далі про процес видалення програми в різних браузерах.

Internet Explorer

 1. 1

  Відкрийте Internet Explorer. Ви повинні скинути налаштування Internet Explorer, щоб видалити всі панелі інструментів і доповнення.

 2. 2

  Відкрийте Налаштування інтернету. Натисніть на іконку шестерінки і виберіть "Налаштування інтернету", або натисніть на меню Інструменти.

 3. 3

  Перейдіть у вкладку Додатково. Натисніть на кнопку "Скидання ...". Відкриється вікно скидання налаштувань інтернету, де буде показано все, що буде видалено. Поставте галочку навпроти поля "Видалити особисті користувача настройки", щоб скинути домашню сторінку і пошукові системи. Закладки залишаться недоторканими.

 4. 4

  Натисніть на кнопку Скидання. Коли налаштування Internet Explorer будуть скинуті, вам потрібно буде перезапустити Internet Explorer.

Firefox

 1. 1

  Відкрийте Firefox. Вам потрібно скинути налаштування Firefox, щоб видалити всі панелі інструментів і доповнення.

 2. 2

  Відкрийте меню Firefox. Наведіть курсор на опцію "Допомога", виберіть "Інформація про перевірку справності роботи браузера". Відкриється нова вкладка.

 3. 3

  Натисніть "Скидання налаштувань Firefox". Натисніть "Скидання" знову для підтвердження. Браузер закриється і налаштування будуть скинуті. Всі доповнення та розширення будуть видалені. Ваша домашня сторінка буде видалена. Закладки залишаться недоторканими.

Chrome

 1. 1

  Відкрийте Chrome. Вам потрібно буде вручну видалити розширення Conduit, скинути всі налаштування пошукових систем і змінити домашню сторінку.

 2. 2

  Натисніть на меню Chrome. Воно знаходиться в правому верхньому куті вікна Chrome, це іконка у вигляді трьох горизонтальних ліній. Наведіть курсор на Інструменти та виберіть Розширення. Відкриється нова вкладка в браузері Chrome зі списком всіх встановлених розширень.

 3. 3

  Видаліть розширення Conduit. Знайдіть "Conduit Apps" і всі інші схожі розширення. Натисніть на іконку із зображенням кошика, щоб видалити розширення.

 4. 4

  Відкрийте настройки. Відкриється нова сторінки, де можна поміняти настройки. Виберіть "Управління пошуковими системами ...", відкриється список пошукових систем, встановлених на Chrome. 5. 5

  Видаліть Conduit. Натисніть на хрестик "X" поруч з назвою пошукача Conduit. Видаліть всі пов`язані з Conduit записи.
  • Встановіть Google в якості пошукової системи за умовчанням.

 6. 6

  Змініть своє домашню сторінку. Поверніться в меню Установки. Натисніть на "Встановити сторінку" в секції "При запуску". Встановіть іншу домашню сторінку.

Частина 3 з 4: Запуск програм з видалення шкідливих програм

Видаліть Conduit і все пов`язане з ним, скиньте настройки браузера. Потім потрібно видалити сліди шкідливих програм з системи. Для цього скористаємося спеціальним програмним забезпеченням.

 1. 1

  Запустіть AdwCleaner. AdwCleaner це безкоштовна програма, яка виявляє і видаляє шкідливі програми з браузера. Скачайте програму з сайту виробника.
  • AdwCleaner це маленька програма, її не потрібно встановлювати перед запуском.
  • Закрийте вікно браузера перед запуском AdwCleaner.
  • Запустіть сканування. Це займе кілька хвилин.
  • Перевірте звіт. Після сканування вам буде показаний звіт зі списком усіх програм і записів, які потрібно видалити. Якщо ви згодні з їх видаленням, натисніть Видалити (Delete).
  • Перезавантажте комп`ютер.

 2. 2

  Запустіть Malwarebyte Anti-Malware. Це ще одна безкоштовна утиліта для видалення шкідливих програм. Важливо запустити кілька програм для чищення комп`ютера, щоб від шкідливого ПЗ не залишилося і сліду. На відміну від AdwCleaner, Anti-Malware потрібно встановити перед запуском.
  • Запустіть сканування комп`ютера. Це займе кілька хвилин. Не обов`язково запускати повне сканування.
  • Видаліть всі знайдені програми і запису. Натисніть «Видалити вибране» в результатах.

 3. 3

  Запустіть HitmanPro. HitmanPro це безкоштовна утиліта для видалення шкідливого ПЗ. Встановіть її і виберіть опцію «Активувати безкоштовну ліцензію».
  • Запустіть сканування комп`ютера. Видаліть знайдені файли.

Частина 4 з 4: Видалення записів у реєстрі вручну

Ви майже позбулися всіх слідів програми Conduit! Тепер залишилося тільки видалити всі записи в реєстрі. Це складний процес. Будьте обережні. Уважно читайте інструкції.

 1. 1

  Відкрийте Редактор Реєстру. Натисніть Win + R і введіть regedit. Будьте обережні в реєстрі, не видалите нічого зайвого, щоб не пошкодити системі Windows.

 2. 2

  Знайдіть записи, пов`язані з Conduit. Зліва є вікно для пошуку записів. Знайдіть і видаліть всі ці записи:

  HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Active Setup Installed ComponentsrandomHKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionrunrandomHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInstallerProducts5ATIUYW62OUOMNBX256 “(Default)”=”1?HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstall“UninstallString” = "`% AppData% [RANDOM] [RANDOM] .exe" -uHKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion Uninstall "ShortcutPath" = "` C: Documents and Settings All Users Application Data 5ATIUYW62OUOMNBX256 .exe "-u `" HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion RunOnce "5ATIUYW62OUOMNBX256" = "` C: Documents and Settings All Users Application Data 5ATIUYW62OUOMNBX256.exe `

 3. 3

  Видаліть всі рядки. Натисніть правою кнопкою миші на кожну запис, щоб видалити її. Коли ви видалите всі записи, перезавантажте комп`ютер. Після перезавантаження Windows Conduit буде видалений.