Як видалити програму Deep Freeze

Deep Freeze - хороша програма для захисту системи, але вона може принести вам багато проблем, якщо ви захочете її видалити за непотрібністю. Щоб видалити цю програму, ви спочатку повинні її відключити. Щоб зробити це, вам потрібно пароль. Якщо ви хочете позбутися цієї програми назавжди, дотримуйтесь вказівок в цій статті, і ви дізнаєтеся, як зробити це без пароля.
Метод 1 з 2: Видалення з наявністю пароля

 1. 1

  Знайдіть іконку програми Deep Freeze. Вам буде потрібно відключити Deep Freeze, перш ніж ви зможете його видалити, а щоб це зробити, необхідно знайти іконку цієї програми. Вона розташована в області повідомлень, у правому нижньому куті робочого столу. Якщо в цій області у вас знаходиться занадто багато іконок, натисніть на невелику стрілку, щоб розкрити список. Іконка програми Deep Freeze має вигляд полярного ведмедя.

 2. 2

  Затиснувши клавішу Shift, натисніть подвійним клацанням миші по іконці програми. Таким чином, ви відкриєте параметри програми.

 3. 3

  Введіть пароль. У вас можуть попросити кілька разів ввести пароль до програми. Натисніть «ОК» в кожному діалоговому вікні. Так ви відкриєте меню «Параметри завантаження».

 4. 4

  Виберіть «Зупинити завантаження». Так ви вимкніть програму при наступному перезавантаженні комп`ютера.

 5. 5

  Збережіть будь-які ваші відкриті документи і перезавантажте комп`ютер. Над іконкою Deep Freeze ви побачите червоний «X», який вказує на те, що програма відключена і може бути видалена з вашого комп`ютера.

 6. 6

  Знайдіть інсталяційний файл. Для програми Deep Freeze немає файлу видалення «Uninstall». Замість нього вам знадобиться запустити файл, який використовується для установки програми. Якщо у вас його більше немає, можете завантажити його з сайту Deep Freeze.
  • Інсталяційний файл для Deep Freeze 5 зазвичай називається DF5Std.exe.
  • Інсталяційний файл для Deep Freeze 6 зазвичай називається DF6Std.exe.

 7. 7

  Запустіть інсталяційний файл. Після відкриття файлу зі списку можливих дій ви можете вибрати опцію видалення програми. Програма Deep Freeze буде видалена з вашого комп`ютера. Ваш комп`ютер знову перезавантажиться.

Метод 2 з 2: Видалення без наявності пароля

 1. 1

  Перезавантажте свій комп`ютер. Якщо у вас немає пароля для програми Deep Freeze, вам буде потрібно трохи покопатися в Біосе. Під час перезавантаження комп`ютера натисніть на кнопку запуску БІОСа. Кнопка запуску відрізняється в залежності від виробника. Найчастіше це F2, F10 або Del. 2. 2

  Змініть дату. Для того щоб обійти пароль, вам знадобиться встановити дату на 10 років вперед або назад, щодо поточної дати. Так ви наведете програму на думку, що вона вже не повинна працювати. Після зміни дати, збережіть зміни і знову перезавантажте комп`ютер.

 3. 3

  Під час запуску системи швидко натискайте клавішу F8. Так ви відкриєте меню «Додаткові параметри завантаження». Зі списку опцій виберіть «Налагодження» або «Режим налагодження».

 4. 4

  Як тільки зникне вікно привітання системи, швидко натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Del. Таким чином, ви відкриєте «Диспетчер завдань». Час тут дуже важливо, тому якщо ви не натиснете все вчасно, вам доведеться перезавантажити комп`ютер і спробувати знову.

 5. 5

  Знайдіть процес «DFServ». Щоб побачити список всіх запущених процесів, в диспетчері завдань натисніть на вкладку «Процеси». Завершіть процес, як тільки знайдете його. Вам також потрібно завершити процес «FrzState2K.exe».
  • Щоб завершити процес, виберіть його і натисніть кнопку «Завершити процес» внизу вікна. Системі потрібно ваше підтвердження того, що ви хочете завершити даний процес.

 6. 6

  Видаліть папку програми Deep Freeze. Вона зазвичай розташована по цьому шляху: C: Program Files Faronics . Видаліть всю папку.

 7. 7

  Відкрийте «Реєстр Windows». Ви можете потрапити в реєстр, ввівши «regedit» в полі «Виконати» з меню Пуск. Знайдіть папку «Faronics» по дорозі HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE . Видаліть всю папку. Після цього програма Deep Freeze повинні бути видалена.

Попередження

 • Будьте обережні, коли використовуєте програму Deep Freeze. Встановлюйте цю програму тільки, якщо знаєте, як з нею працювати.
 • Якщо у вас не виходить видалити програму, будьте готові до того, що вам може знадобитися відформатувати жорсткий диск. Перед форматуванням не забудьте зробити копію всіх необхідних файлів на тому диску, куди ви будете встановлювати систему.