Як видалити профілі на Xbox

Ви недавно купили у когось Xbox 360, і на ній встановлені чужі профілі? Займають багато місця на диску? Ми розповімо, як їх видалити.
Метод 1 з 2: Видалення профілю

 1. 1

  Відкрийте Установки. Натисніть на кнопку Guide на геймпаді (кнопка Х в центрі геймпада). Відкрийте розділ Налаштування і виберіть Система.

 2. 2

  Відкрийте Сховище. З`явиться список пристроїв. Виберіть Всі пристрої. З`явиться список категорій.

 3. 3

  Відкрийте опцію ігрові Профілі. Вона буде знаходитися у верхній частині списку. Ви побачите всі профілі, встановлені на пристрої.

 4. 4

  Видаліть профіль. Виберіть профіль, який потрібно видалити. Натисніть кнопку A. З`явиться нове меню з опцією Вилучення профілю. Коли ви натиснете Видалити, з`явиться дві опції. Видалити профіль, але залишити всі дані і збережені ігри, або видалити всі повністю.
  • Якщо ви хочете звільнити більше місця, і вам не потрібні дані, збережені на цьому профілі, видаліть всі разом.

Метод 2 з 2: Як завантажити профіль

 1. 1

  Натисніть на кнопку Guide на геймпаді (кнопка Х). Відкриється вікно з опцією Завантажити профіль. Якщо такої опції немає, значить, вам потрібно вийти в головне меню, натисніть Х щоб вийти. 2. 2

  Увійдіть у свій профіль. Введіть інформацію свого профілю Microsoft. Тобто email адреса, яку ви використовували для реєстрації на Xbox LIVE, ваш Hotmail адресу, і інші сервіси від Windows. Після того, як ви введете всю інформацію, треба буде ввести пароль.
  • Профіль Microsoft раніше називався Windows Live ID. Тепер це одне і те ж.
  • Якщо у вас Дитячий профіль, вам доведеться ввести контактні дані своїх батьків.

 3. 3

  Виберіть розташування для даних. Зазвичай профілі зберігаються на жорсткому диску.
  • Коли ви виберете папку для збереження даних, профіль почне завантажуватися на комп`ютер. Зачекайте, поки закінчиться завантаження.

 4. 4

  Виберіть опцію Запам`ятати пароль, якщо хочете. Якщо ви не відзначите цю опцію, вам доведеться вводити пароль при кожному вході в свій профіль.