Як видалити програму Internet Explorer 7

Internet Explorer 7 це більш нова версія браузера Internet Explorer 6, в якому є маса нових функцій і оновлень. Деяким користувачам більше подобається попередня версія браузера. Програма Internet Explorer є частиною вбудованого програмного забезпечення в системах Microsoft Windows, тому повністю видалити її складно, зате можна повернутися до використання 6 версії. Якщо у вас стоїть система Windows XP з пакетом оновлень Service Pack 3, вам потрібно буде його видалити, перш ніж видаляти Internet Explorer 7. Потім потрібно буде видалити Internet Explorer 7 із служби автоматичного оновлення.
Метод 1 з 4: Видалення третього пакету оновлень для Windows XP (Service Pack 3)

 1. 1

  Відкрийте службу "Установка і видалення програм". Для цього відкрийте меню Пуск, потім Панель керування. Знайдіть опцію "Установка й видалення програм." Або просто відкрийте меню Пуск і наберіть "appwiz.cpl" в текстовому полі. Натисніть Enter.

 2. 2

  Поставте галочку навпроти поля "Показати оновлення". Виберіть "Windows XP Service Pack 3", а потім натисніть "Видалити."

 3. 3

  Зачекайте, поки втечуть всі компоненти, потім натисніть "Готово."Комп`ютер необхідно перезавантажити для повного видалення Windows XP Service Pak 3.

Метод 2 з 4: Видалення Internet Explorer 7

 1. 1

  Відкрийте утиліту "Установка і видалення програм" з Панелі управління або набравши "appwiz.cpl "в поле Виконати в меню Пуск.

 2. 2

  Зачекайте, поки завантажиться повний список програм. Знайдіть у списку програму Internet Explorer 7 і виберіть її.

 3. 3

  Натисніть "Видалити" і почекайте, поки втечуть всі компоненти програми. З`явиться повідомлення про успішне видаленні програми.

Метод 3 з 4: Перевірка версії Internet Explorer

 1. 1

  Відкрийте меню Пуск, у полі Виконати введіть "iexplore" і натисніть Enter. 2. 2

  Зачекайте, поки завантажиться програма Internet Explorer. Виберіть меню "Допомога" а потім "Про програму."

 3. 3

  Тут написана версія програми. Версія програми повинна починатися з цифри 6, а не 7.

Метод 4 з 4: Видалення Internet Explorer зі служби автоматичного оновлення

 1. 1

  Відкрийте браузер. Введіть "https://windowsupdate.microsoft.com" в адресний рядок.

 2. 2

  Натисніть "Додатково."Приберіть галочку біля поля" Windows Internet Explorer 7.0 для Windows XP ".

 3. 3

  Виберіть "Більше не показувати це оновлення."Поставте галочку на оновлення, які ви хочете завантажити. Скачайте і встановіть оновлення.

Поради

 • Завжди закривайте всі вікна перед установкою або видаленням програм.
 • Якщо у вас не активована служба Установка і видалення програм, краще її активувати. Вона безпосередньо відповідає за безпеку вашої системи. Для цього відкрийте меню Пуск, потім у полі Виконати наберіть "sysdm.cpl." Натисніть "Автоматичні оновлення (Automatic Updates)", а потім виберіть "Автоматично (Automatic)." Натисніть OK.