Як видалити програму з автозавантаження

З часом будь-який комп`ютер починає працювати все повільніше і повільніше. Однією з причин є велика кількість програм в автозавантаженні. Такі програми запускаються автоматично при завантаженні системи і працюють у фоновому режимі. Ця стаття розповість вам, як видалити програму з автозавантаження і збільшити швидкодію комп`ютера.

Кроки

 1. 1

  Натисніть «Пуск» - «Виконати».

 2. 2

  У вікні, введіть msconfig і натисніть Enter.

 3. 3

  Перейдіть на вкладку «Автозавантаження».
 4. 4

  Приберіть галки у програм, які не повинні автоматично запускатися.
  • Цілком імовірно, що в цьому списку будуть такі програми, про які ви взагалі не знаєте, або не знаєте про те, що вони автоматично запускаються. Більшість користувачів встановлюють безліч програм, якими вони рідко користуються або взагалі не користуються. Однак такі програми «прописуються» в автозавантаження і знижують швидкодію комп`ютера.


  • Важливо відзначити, що програми, видалені з автозавантаження, не видаляється з комп`ютера - ви можете ними користуватися (просто такі програми потрібно буде запускати вручну).
  • Більш того, багато комп`ютери поставляються з встановленим програмним забезпеченням, яке часто вам не потрібно. Швидше за все, такі програми «прописані» в автозавантаження і знижують швидкість роботи комп`ютера.

 5. 5

  Якщо ви хочете видалити всі програми з автозавантаження, натисніть «Вимкнути всі» у правому нижньому кутку екрана.
  • Робіть так з крайньою обережністю, тому що в автозавантаженні завжди є кілька програм, які вам потрібні і які повинні запускатися під час завантаження системи, наприклад, антивірус і брандмауер.

 6. 6

  Вищеописані кроки дозволять вам видалити програми з автозавантаження. Однак ви можете зупинити роботу будь-якої програми в будь-який час. Для цього подивіться на значки запущених програм в системному треї (у правому нижньому кутку екрану- щоб відкрити системний трей повністю, натисніть на стрілку зліва від нього). Клацніть правою кнопкою миші по значку тієї програми, яку ви хочете закрити, і в меню виберіть «Вихід».