Як видалити пісні з iPod

Видалити пісні з iPod дуже просто. Є два способи це зробити. Перший - видалити пісні в iTunes і потім підключити iPod до комп`ютера для синхронізації. Другий - підключити iPod до комп`ютера і видаляти музику відразу з нього. Будь-який з них займе всього кілька хвилин. Якщо хочете дізнатися, як видалити пісні з iPod, дотримуйтесь поетапної інструкції, викладеної в цій статті.
Метод 1 з 2: Синхронізуйте iPod з комп`ютером

 1. 1

  Відкрийте iTunes.

 2. 2

  Підключіть iPod до комп`ютера. Відкриється меню, в якому ви можете змінити опції синхронізації.

 3. 3

  Знайдіть свій iPod. В iTunes 11.0 він буде в правому верхньому куті екрану. У більш старих версіях iTunes - у розділі "Пристрої" в лівій частині екрана.

 4. 4

  Виберіть "Ручне управління музикою". Ця опція знаходиться внизу розділу "Параметри", який розташований у нижній частині сторінки. Щоб її вибрати, просто поставте галочку навпроти. З`явиться запит на підтвердження ручного управління музикою.

 5. 5

  Натисніть "OK". Цим ви підтвердите, що хочете вручну управляти музикою, яка синхронізується на ваш iPod.

 6. 6

  Знайдіть музику на своєму iPod. Натисніть на "На цьому iPod". Ви побачите список з усіма категоріями iPod. Знайдіть музику під "На цьому iPod".

 7. 7

  Натисніть "Застосувати". Ця опція знаходиться в правому нижньому кутку екрану і дозволить змінювати пісні на вашому iPod.

 8. 8

  Виберіть пісню, яку хочете видалити. Після кліка на пісні має з`явитися меню, що випадає.

 9. 9

  Натисніть "Видалити". Ця опція знаходиться внизу меню, що випадає. На ПК ви можете зробити клацання правою кнопкою миші. На Mac клацніть і натисніть Control, після чого має з`явитися меню. Вам потрібно буде підтвердити своє бажання видалити ці пісні. 10. 10

  Натисніть "Видалити". Пісні будуть видалені з вашого пристрою. Зачекайте, поки інформація не оновиться.

Метод 2 з 2: Видаліть пісню з iTunes

 1. 1

  Відкрийте iTunes.

 2. 2

  Виберіть пісню, яку хочете видалити з iPod.

 3. 3

  Клікніть на пісні. З`явиться меню, що випадає.

 4. 4

  Натисніть "Видалити". Ця опція знаходиться внизу меню, що випадає. На ПК ви можете зробити клацання правою кнопкою миші. На Mac клацніть і натисніть Control, після чого має з`явитися меню. Вам потрібно буде підтвердити своє бажання видалити цю пісню зі своєї бібліотеці iTunes.

 5. 5

  Натисніть "Видалити пісню".

 6. 6

  Підключіть iPod до комп`ютера.

 7. 7

  Синхронізуйте iPod з комп`ютером. Якщо опція "Ручне управління музикою" не вибрана, ваш iPod буде автоматично синхронізуватися з оновленими версіями пісень на вашому комп`ютері.