Як видалити закладки

Закладки - це відмінний спосіб зберігати адреси сторінок, на які ви хотіли б повернутися. Але їх так легко створювати, що з часом вони починають плодитися як кролики, тому часом треба наводити порядок у вашому браузері. У цій статті ми докладніше розповімо вам, як зробити це через браузер і з мобільного пристрою.
Метод 1 з 4: Видалення закладок в Google Chrome

 1. 1

  Відкрийте менеджер закладок. Відкрийте меню і виберіть пункт «Закладки», звідти відкрийте «Диспетчер закладок».

 2. 2

  Виберіть папку закладок. Натисніть на будь-яку папку, щоб побачити її вміст. Із списку виберіть одну або кілька закладок для видалення. Одне натискання вибирає одну закладку- Shift + натискання вибирає кілька послідовних вкладок, а Command + натискання (Ctrl + натискання на ПК) вибирають окремі закладки.

 3. 3

  Видаліть закладки. Натисніть правою кнопкою миші на обраних закладках, з контекстного меню виберіть «Видалити».
  • Ви також можете натиснути «Видалити» з меню «Змінити».

 4. 4

  Видаліть закладки на мобільному браузері Chrome. Виберіть меню браузера, відкрийте Закладки.

 5. 5

  Виберіть групу закладок. У нижній частині сторінки ви можете вибрати групу «Найбільш відвідувані», «Закладки» або «Інші пристрої». Натисніть «Закладки».

 6. 6

  Видаліть закладку. Натисніть і утримуйте закладку, яку хочете видалити. Відкриється меню з різними функціями. Натисніть на "Видалити закладку» і її більше не стане.

Метод 2 з 4: Видалення Вибраного в Internet Explorer

 1. 1

  Відкрийте Internet Explorer. Якщо його ярлика немає на вашому робочому столі, то просто запустіть його з меню Пуск.

 2. 2

  Перегляньте список Вибраного. Натисніть на кнопку «Вибране», з випадаючого меню виберіть «Впорядкувати обране».

 3. 3

  Видаліть закладку. Виберіть посилання та натисніть «Видалити». Якщо у вас зібрані вибрані сторінки в папки, то таким же чином ви можете видалити цілу папку.

 4. 4

  Видаліть Вибране з комп`ютера. Пройдіть в папку C: Documents Settings [ім`я профілю] Вибране. Виберіть одне з посилань, натисніть правою кнопкою миші і виберіть «Видалити» з випадаючого меню.

Метод 3 з 4: Видалення закладок з браузера Firefox

 1. 1

  Відкрийте всі закладки. З меню Закладки виберіть «Показати всі закладки». Відкриється вікно бібліотеки з доступом до історії переглядів, завантаженнях, тегам і закладин.

 2. 2

  Видаліть папку закладок. Натисніть правою кнопкою миші на папці з закладками, яку хочете видалити, з контекстного меню виберіть «Видалити».

 3. 3

  Видалення окремих закладок. Натисніть на папці закладок, щоб відкрити весь їхній список в основному вікні. Натисніть правою кнопкою миші на закладку, яку хочете видалити, з контекстного меню виберіть «Видалити».


  • На замітку: ви можете вибрати кілька закладок для видалення - при натисненні Shift + кнопка миші будуть обрані кілька послідовних закладок, при натисканні Command + кнопка миші (Ctrl + натискання на ПК) можна вибрати кілька окремих закладок.

Метод 4 з 4: Видалення закладок з браузера Safari

 1. 1

  Видалення по одній закладці з панелі закладок. Спершу переконайтеся, що у вас відображається панель закладок. Якщо ви її не бачите, то відкрийте Вид -> Показати панель закладок, щоб включити її. Потім виберіть закладку, яку хочете видалити, натисніть на неї правою кнопкою миші, виберіть «Видалити».

 2. 2

  Виберіть закладки для видалення. З меню Закладок виберіть «Показати всі закладки». Відкриється нове вікно з вашими закладками та історією переглядів, акуратно розсортованими. Натисніть на Колекцію (Історія, Панель закладок або меню Закладки) або на папці закладок в лівому стовпці, виберіть одну або кілька закладок для видалення.
  • Shift + натискання або Command + натискання кнопки миші - для множинного вибору закладок.

 3. 3

  Видаліть вибрані закладки. З меню Файл виберіть «Видалити», щоб видалити виділені закладки.
  • Увага - не намагайтеся вибрати кілька закладок натисканням правою кнопкою миші: таким способом можна видаляти закладки тільки по одній.

 4. 4

  Видаліть закладки на iOS версії Safari. Відкрийте програму Safari, натисніть на іконку Закладок вгорі сторінки, щоб відкрити меню з вашими закладками.

 5. 5

  Видаліть папку з закладками. З меню Закладок натисніть Редагувати. Натисніть на червону кнопку поруч з папкою, яку ви хочете видалити. Червона кнопка з написом «Видалити» з`явиться поруч із назвою папки. Натисніть на неї, щоб видалити цілу папку.

 6. 6

  Видаліть окремі закладки. Натисніть на папку, щоб її відкрити, потім натисніть на кнопку Редагувати у верхній частині вікна.

  • Як і при видаленні папок, поруч із закладками з`являться червоні кнопки для видалення.

 7. 7

  Видаліть закладку. Натисніть на червону кнопку поруч із закладкою, яку хочете видалити, червона кнопка з написом «Видалити» з`явиться поруч із назвою закладки. Натисніть на неї для видалення закладки.


Поради

 • Способи для видалення закладок на мобільних пристроях працюють однаково на всіх пристроях (наприклад, браузер Chrome працює однаково на iOS і на Android пристроях, і т.д.)

Попередження

 • Можна скасувати вчинені дії, якщо ви ще не встигли вийти з програми. Як тільки ви покинете його, ви вже не зможете відновити вилучені закладки.