Як дізнатися версію Google Chrome

Для перегляду деяких веб-сайтів або установки певних плагінів потрібна конкретна версія браузера. Деякі плагіни не працюють з новою версією браузера (хоча це буває рідко). Знаючи версію вашого браузера, ви швидко вирішите проблеми із сумісністю. Ця стаття розповість вам, як дізнатися версію вашого браузера Google Chrome.

Кроки

 1. Як дізнатися версію Google Chrome

  1

  Запустіть Google Chrome.

 2. Як дізнатися версію Google Chrome

  2

  Відкрийте меню налаштувань і управління. Кнопка меню розташована в правому верхньому куті екрану.  • У старих версіях це значок у вигляді гайкового ключа в правій частині адресного рядка.
  • У нових версіях це значок у вигляді трьох горизонтальних ліній в правому верхньому куті екрану.

 3. Як дізнатися версію Google Chrome

  3

  У меню виберіть «Налаштування». Відкриється сторінка «Настройки». 4. Як дізнатися версію Google Chrome

  4

  Натисніть «Довідка» (у списку ліворуч). Відкриється сторінка «Про програму». На цій сторінці знаходиться вся інформація про вашому браузері, в тому числі його версія.
  • Ви також можете дізнатися версію браузера, відкривши меню налаштувань і управління та вибравши «Про браузері Google Chrome».

Поради

 • Google Chrome регулярно автоматично оновлюється (якщо ви не заборонили автоматичне оновлення). Тому, якщо ви періодично перевіряєте версію браузера, не дивуйтеся, що ви бачите різні номери версій.
 • Chrome також повідомить вам, чи є ваша версія самої останньої. Якщо у вас встановлена остання версія браузера, то під номером версії ви побачите текст «Остання версія Google Chrome уже встановлено".