Як видалити всі контакти на iPhone

Вам потрібно видалити всі ваші контакти з вашого пристрою iPhone і почати спочатку? Якщо ви синхронізували ваші контакти з iCloud або з контактами будь-який інший служби, ви можете швидко їх все видалити. Будь застарілий контакт може бути видалений.

Кроки

 1. 1

  Натисніть на іконку Налаштування на Головному екрані вашого пристрою iPhone, щоб запустити додаток Установки.

 2. 2

  Натисніть Пошта, Контакти, Календарі.

 3. 3

  Виберіть ім`я профілю, з якого ви хочете видалити контакти.

 4. 4

  Поставте перемикач поруч із кнопкою Контакти на Викл.
 5. 5

  Натисніть на кнопку Видалити з мого пристрою.

 6. 6

  Повторюйте в будь-якому іншому профілі, в якому є синхронізовані контакти. Перегляньте профілі, перераховані в секції Пошта, Контакти та Календарі і переконайтеся, що жоден з них не синхронізує контакти. Кожен раз, коли ви будете вимикати контакти, вийде вікно з питанням чи хочете ви видалити їх з вашого пристрою.

 7. 7

  Вимкніть синхронізацію контактів. Якщо ваші контакти синхронізуються з iTunes, вони можуть бути відновлені при наступній синхронізації. Підключіть ваш iPhone до комп`ютера і відкрийте iTunes. Виберіть ваш пристрій і виберіть вкладку Інфо. Переконайтеся, що ваші контакти не поставлені на синхронізацію. 8. 8

  Видаляйте будь застарілі контакти. У вас може залишитися кілька контактів, синхронізованих з iCloud. Їх ви можете видалити самі через додаток Контакти.
  • Відкрийте програму Контакти і знайдіть контакт, який ви хочете видалити.
  • Натисніть на контакт, щоб дізнатися деталі.
  • Натисніть Змінити.
  • Прокрутіть вниз і натисніть на Видалити Контакт.

Поради

 • Якщо у вас кілька профілів, які синхронізують інформацію на ваш iPhone, дотримуйтесь тим же вказівок, щоб видалити всю контактну інформацію з вашого iPhone.

Попередження

 • Переконайтеся, що ви зробили резервну копію своїх контактів на інший пристрій на випадок, якщо вони вам знову знадобляться після видалення. Ви можете відновити їх, включивши відновлення в iCloud або синхронізувавши ваш iPhone з iTunes.