Як видалити блог на Tumblr

Набрид старий блог на Tumblr? Хочете видалити його, щоб почати все спочатку? Ми розповімо вам, як видалити блог, кілька блогів або навіть цілий профіль на Tumblr.

Кроки

 1. 1

  Увійдіть на свій профіль на Tumblr. Якщо ви видаляєте свій основний блог, вам доведеться видалити весь профіль.

 2. 2

  Відкрийте настройки профілю (Account settings). Для цього потрібно натиснути на іконку шестерінки у верхній частині сторінки.
 3. 3

  Виберіть блог, який потрібно видалити. Список блогів розміщений в лівій частині сторінки. Якщо ви видалите свій основний блог, ваш профіль теж буде видалений.

 4. 4

  Прокрутіть в нижню частину сторінки. Ви побачите опцію Видалити блог (Delete This Blog) або Видалити профіль (Delete Account). Натисніть на відповідну кнопку.
  • Якщо ви видаляєте не основний блог, то проблем не виникне, якщо у блогу немає інших адміністраторів. Блог буде видалений з вашого профілю.


  • Якщо ви видаляєте основний блог, тобто свій профіль, то вам потрібно буде ввести посилання на свій Tumblr, email адресу і пароль. Якщо ви хочете, щоб якісь теми або скіни були прив`язані до вашого нового профілем, напишіть лист адміністрації Tumblr.
  • Всі налаштування вашого профілю Tumblr будуть видалені.

Поради

 • Якщо Google Reader створив архів з копією вашого блогу, спробуйте змінити всі дати і всі дані в блозі, щоб зміни були застосовані в Google Reader, і користувачі, підписані на RSS в Google Reader не могли читати ваш віддалений блог.
 • Якщо ви хочете, щоб ніхто не міг читати ваш блог, просто поставте на нього пароль.


Cite error - $ 2