Як видалити архівні повідомлення на Facebook

Повідомлення Facebook є відмінним способом залишатися на зв`язку з друзями і членами сім`ї у вашій соціальної мережі. Архівуючи повідомлення, можна очистити безлад у вашій поштовій скриньці і зберегти важливі повідомлення на потім. Але якщо ви вирішили видалити архівні повідомлення також, то для цього вам знадобиться зробити всього кілька простих кроків.
Частина 1 з 2: Отримайте доступ до архівних повідомленнями на Facebook

 1. 1

  Увійдіть в Facebook. Введіть адресу електронної пошти або номер телефону і пароль у відповідні поля входу. Натисніть кнопку "Log In".

 2. 2

  Відкрийте сторінку повідомлень. Натисніть на іконку повідомлень у правому верхньому куті панелі інструментів Facebook.
  • Ви також можете отримати доступ до повідомлень, натиснувши на вкладці повідомлень в лівій частині головної сторінки Facebook.

 3. 3

  Перейдіть на сторінку архівних повідомлень. Натисніть на вкладку "More" tнад списком ваших повідомлень на лівій стороні сторінки. Виберіть "Archived" з випадаючого меню.

Частина 2 з 2: Видалення архівних повідомлень на Facebook

 1. 1

  Виберіть архівне повідомлення. Перегляньте список повідомлень в лівій частині екрана і натисніть на повідомлення, яке ви хочете видалити.
  • Ви можете також шукати певне повідомлення, ввівши ім`я відправника або за бесідою в панелі пошуку над списком повідомлень.

 2. 2

  Видаліть повідомлення або бесіду. Натисніть на кнопку "Actions" в правому верхньому кутку сторінки повідомлення і виберіть "Delete conversation ..." з випадаючого меню. 3. 3

  Підтвердіть те, що ви хочете видалити. Коли з`явиться діалогове вікно з питанням "Delete this entire conversation?", Натисніть на кнопку "Delete Conversation".
  • Повідомлення і розмови мають бути видалені індивідуально з поточною конфігурацією Facebook. В даний час не існує способу видалення декількох повідомлень або розмов відразу.


Поради

 • Видалення повідомлення або бесіди з ваших архівних повідомлень не видалить його з поштової скриньки вашого друга, тому запис бесіди все ще буде існувати, поки він не видалить архівне повідомлення також.
 • В даний час мобільний додаток Facebook і додаток Messenger не мають можливості видаляти архівні повідомлення, так що ви повинні зробити це, використовуючи веб-сайт Facebook.

Попередження

 • Після того, як ви видалите повідомлення з ваших архівних повідомлень, немає ніякого способу повернення повідомлення, тому переконайтеся, що ви дійсно хочете знищити його повністю.
 • Будьте уважні з інформацією, яку розміщуєте на Facebook та інших місцях в Інтернеті, яка містить конфіденційну або приватну інформацію. Вона, можливо, все ще може бути доступною і використовуватися не за призначенням шляхом злому, навіть якщо ви видалили записи в обліковому записі.