Як видалити акаунт на YouTube

Ваш аккаунт на YouTube пов`язаний з аккаунтом Google, іншими словами, для того щоб видалити один, вам доведеться зробити те ж саме і з іншим. Якщо у вас є кілька каналів, то кожен з них буде вважатися як окремий акаунт, який можна видалити. Подивіться Крок 1, щоб дізнатися про те, як видалити ваші канали на YouTube або повністю видалити Google аккаунт.
Частина 1 з 2: Видалення каналу YouTube

 1. 1

  Увійдіть на канал, який збираєтеся видалити. Кожен створений канал має власний аккаунт на YouTube і Google+. Коли ви видалите канал на YouTube, то вам також доведеться видалити відповідну сторінку на Google+.
  • Це відноситься до випадків з декількома каналами. Ви не зможете видалити канал, асоційований з аккаунтом Google, якщо не видалите акаунт цілком.
  • Щоб перейти на інший аккаунт, клікніть на зображення, поруч з вашим ім`ям у правому верхньому куті сторінки YouTube-а. Клікніть на "Switch account", а потім виберіть потрібний канал.
  • Відкрийте настройки каналу. Клікніть на іконку гайки зверху сторінки, ліворуч від назви каналу. У меню, виберіть "YouTube settings".
  • Клікніть на посилання "Advanced", під секцією Overview.

 2. 2

  Клікніть на кнопку "Delete channel". Вас попросять ввести логін і пароль для вашого облікового запису, потім відкриється сторінка "Delete channel". Ви побачите відео і плейлисти на видалення, і кількість передплатників і коментарів будуть втрачені.

 3. 3

  Клікніть на кнопку "Delete channel", щоб видалити канал.

 4. 4

  Ваш Google аккаунт не буде видалений.

 5. 5

  Видаліть відповідну сторінку на Google+. Навіть якщо канал буде видалений, ви все одно зможете зайти на YouTube за допомогою відповідної сторінки Google+. Щоб видалити повністю, відкрийте Google+.
  • Увійдіть під своїм акаунтом Google+. Ви не зможете видалити основний профіль на Google+.

 6. 6

  Наведіть на меню Home і виберіть Settings.
  • Прокрутіть вниз і клацніть на посилання "Delete page".
  • Підтвердіть, що хочете видалити сторінку і клікніть на кнопку "Delete page". 7. 7

  Поставте галочку поруч з кожною службою, доступ до якої буде втрачений, а потім підтвердіть видалення сторінки Google+.

Частина 2 з 2: Видалення облікового запису Google

 1. 1

  Повністю видаліть Google аккаунт. У перебігу багатьох років, Google намагався витіснити стару систему на YouTube. Тепер, у вас немає як такого аккаунта на YouTube, у вас є Google аккаунт, який відкриває доступ до всіх служб, таким як Gmail, YouTube, Drive і Google+. Якщо ви хочете видалити акаунт YouTube, то вам доведеться видалити Google аккаунт, що означає втрату доступу до цих служб.

 2. 2

  Вийдіть з усіх акаунтів. До того, як видалити акаунт, вийдіть з інших акаунтів. Таким чином, ви уникнете ризик випадкового видалення потрібного аккаунта.
  • Щоб перевірити, чи вийшли ви з усіх акаунтів, зайдіть на Google і подивіться на правий верхній кут сторінки на наявність кнопки "Sign In". Якщо ви її побачили, то значить ви успішно вийшли з усіх облікових записів Google.
  • Увійдіть під аккаунтом на видалення. Ще раз переконаєтеся, що ви не зайшли під іншими акаунтами.

 3. 3

  Відкрийте настройки аккаунта. Клікніть на ваше зображення в правому верхньому кутку і клікніть на посилання "Account".

 4. 4

  Клацніть на вкладку "Data tools". Відкриється сторінка, що відображає вільне місце на вашому акаунті, а також інструменти для видалення.

 5. 5

  Клікніть на посилання "Delete account and data". Знаходиться з правого боку від секції "Account management".

 6. 6

  Поставте галочки на потрібних опціях. Поставте галочку поруч з кожною послугою, доступ до якої буде втрачений, і підтвердіть, що хочете видалити сторінку Google+. Введіть ваш логін і пароль.

 7. 7

  Клікніть на кнопку "Delete Google Account". Ваш аккаунт буде повністю вилучений і дані стерті в перебігу декількох наступних днів. Ви більше не зможете увійти під вашими акаунтами на сторінки служб Google, включаючи YouTube.

 8. 8

  Ви зможете переглядати відео і без аккаунта, але у вас не вийде залишити коментарі, завантажувати відео або працювати з плейлистами.

Попередження

 • Видалення облікового запису Google призведе до повного видалення всіх асоційованих даних, включаючи пошту на Gmail і файли на Google Drive.