Як видалити акаунт в Yahoo!

Виявивши, що прийшов час видалити акаунт в Yahoo !, ви можете задатися питанням, як це зробити. Знайти сторінку видалення акаунта може бути непросто, так як вона захована глибоко в надрах численних меню служби технічної підтримки. Дотримуйтесь наших інструкцій, і ви видалите акаунт миттєво.

Кроки

 1. 1

  Зайдіть в акаунт під своїм іменем користувача. Зайти в акаунт необхідно для його видалення. Якщо ви забули пароль, дотримуйтесь вказівок по лінку для відновлення паролів.

 2. 2

  Відкрийте домашню сторінку Yahoo! Прокрутіть та натисніть лінк «Help» в правому нижньому кутку сторінки. Клікніть на «My Account» у нижній частині сторінки.
  • Виберіть розділ «Register or delete account».
  • Клікніть на лінк «Closing your Yahoo! Account».

  • Клікніть на «Account Termination» в середині сторінки.

 3. 3

  Знову введіть ім`я користувача та пароль. Незважаючи на те, що ви це вже робили, вам доведеться зробити це знову. Подібна практика захищає від видалення акаунти, які забули відкритими. 4. 4

  Прочитайте сторінку «Account Termination» Зверніть увагу, що видалення акаунта позбавить вас доступу до всіх сервісів компанії: електронної пошти, контактів, аккаунту Flickr і інш.
  • Якщо ви користуєтеся платними сервісами Yahoo !, то відмініть їх до видалення акаунта. Якщо ви цього не зробите, то продовжите платити, незважаючи на скасування аккаунта.

 5. 5

  Введіть пароль. Вам потрібно ввести пароль знову, щоб підтвердити видалення акаунта. Крім того, вам потрібно буде заповнити капчу, щоб довести, що ви не автомат. Погодьтеся на видалення акаунту.
  • Інформація вашого акаунта буде зберігатися в Yahoo! ще 90 днів.
  • Видалення аккаунта незворотнім.

Поради

 • За цим лінком ви можете перейти на сторінку видалення аккаунта.Account Termination