Як убити сіма в Sims 2

Отже, ви втомилися від своїх симов, бажаєте поповнити свою колекцію парою привидів або просто посміятися над їх безглуздими смертями? Читайте далі, і ви познайомитеся з безліччю способів, які допоможуть вам відправити симов на той світ.

Кроки

 1. 1

  Заморити їх голодом. Приберіть з дому холодильники, телефони і все, що може допомогти сімам знайти їжу. Прибрати телефон особливо важливо - з його допомогою можна замовити піцу (або китайську їжу, якщо у вас встановлено додаток «Університет»). Всі скарги, плач і прохання про їжу просто ігноруйте. Через деякий час вони просто згорнутися клубочком і тихо помруть.

 2. 2

  Спаліть їх. Першим ділом вам знадобитися сим, який зовсім не вміє готувати. Купуйте найдешевшу плиту або (і це навіть краще) мікрохвильовку. Почніть готувати велику вечерю, і нехай ваші Сіми прожаряться до хрусткої скоринки. Для кращого ефекту ви можете додати в кімнату побільше дерев`яних меблів і прибрати двері. Не забудьте також прибрати всі детектори диму - в іншому випадку можуть приїхати пожежники. Якщо серед ваших симов немає нікого, хто погано готує, ви можете купити предмет інтер`єру з ефектом вогню (знаходиться в Прикраси / Різне). Просто поставте його поруч з будь-яким предметом в кімнаті, де знаходиться ваш сим.
  • Купуйте камін і килимок у формі сердечка. Розпаліть камін і покладіть перед ним килимок. Через деякий час він почне горіти. Для цієї мети також підійде килимок з квітів, який також можна знайти в розділі Прикраси / Різне.

 3. 3

  Вбивство сіма-вампіра. Нехай вийдуть прогулятися під палюче сонце! Вони почнуть прикривати обличчя руками і можуть обернутися на попіл ...

 4. 4

  Згодуйте їх м`ясоїдної корові (додаток «Університет»). Отже, наша корова зголодніла і починає залучати сіма тортиком. Сім підходить, і корова його вистачає. Сім з`їдений, а корова щаслива. Дінь-дон! Корову номер 3 можна доїти. Але де ж Семмі? Адже він зараз повинен її доїти ...

 5. 5

  Вбивство за допомогою ліфта (додаток «Переїзд в квартиру»). Примусьте сіма кататися на ліфті, коли його потреби майже на нулі. З ліфта він вийде із запамороченням. Після цього він помре.

 6. 6

  Смерть від вбудованої ліжка (додаток «Переїзд в квартиру»). Для цього вам потрібно дочекатися моменту, коли потреби сіма опустяться майже до нуля. У сіма не буде іншого вибору, як скористатися цією ліжком, навіть якщо у нього немає достатньо очок сили. Сім пробує розкласти ліжко - ліжко розмазує його по підлозі.

 7. 7

  Смерть від блискавки (додаток «Пори року»). Сім виходить погуляти, коли зовні бушує вітер і гримить грім - сіма вбиває блискавка. Тепер на прогулянки в грозу не виходить ніхто ...

 8. 8

  Смерть від старості. Бабусі Мері вже 97 років. Одного разу до неї приходить старенька смерть і пара дівчат з гавайськими вінками. Дівчата танцюють, Мері укладає валізи, бере смерть за руку і тихо вмирає.

 9. 9

  Смерть від граду (додаток «Пори року»). Втомлений Ноан вийшов прогулятися. Хто очікував, що градини будуть завбільшки з футбольний м`яч? Тепер Ноан мертвий, а всі бігають навколо і плачуть. Яка жалість.

 10. 10

  Нічний кошмар інженера. Міллі вирішила полагодити радіо стоячи в калюжі, яку забув витерти Джим. Міллі не дуже-то розбирається в електроніці і отримує удар струмом, від якого і вмирає. Її тіло пізніше знаходить Джим, який тільки зараз надумав прибратися.

 11. 11

  Утопите їх. Вам знадобиться басейн і трамплін для стрибків. Вихід з басейну робити зовсім необов`язково. Тепер змусьте сіма стрибнути в нього (в додатку «Пори року» вам навіть не знадобиться трамплін). Скоро сим потоне. Оскільки родичі сіма не можуть дістатися до місця його смерті, то і воскреснути сіму не вдасться.

 12. 12

  Неприємне сусідство. Створіть сім`ю з приблизно 8 симов і випустіть їх на ділянку. Нічого не будуйте, а просто затисніть кнопку швидкого перемотування. Після того як всі помруть вийдете, але не розрівнюйте ділянку. Надішліть туди наступну сім`ю (тепер можете побудувати будинок). Через деякий час у вас вийде ділянку забитий похоронними урнами і надгробками. Привиди мертвих симов будуть лякати до смерті тих, хто ще залишився живий.
 13. 13

  Спостерігайте за хмарами / зірками без телескопа. Якщо почекати досить довго, то на сіма завалиться супутник. Примітка: це довгий і неефективний спосіб вбивства, під час очікування сіма можуть викрасти прибульці.

 14. 14

  Налякайте сіма до смерті. Привиди убитих вами симов можуть запросто змусити випустити дух ще живих симов.

 15. 15

  Смерть від комах. Додайте вашого сіма в проході, заповненому гниючої їжею або немитим посудом. Знаходження на одній клітці з таким предметом дасть сіму маленький шанс бути з`їденим роєм мух.

 16. 16

  Якщо ви відмовитеся допомагати хворому сіму, то він помре від хвороби. Примітка: хоча сим і не може померти від холоду, він все ж може померти від послідувала за ним пневмонії.

 17. 17

  Замкніть сіма в крихітній кімнаті без дверей (1Х1 цілком вистачить). Увімкніть код на пересування (для цього наберіть "move_objects on", без лапок, у віконці читов, яке можна відкрити комбінацією Ctrl + Shift + C) і перетягніть свого сіма прямо в кімнату.

 18. 18

  Відкрийте вікно з кодами і введіть "boolProp testingCheatsEnabled true", потім затисніть клавішу Shift і клацніть по своєму сіму. Перегорніть меню до пункту Створення, а потім виберіть Rodney`s Death Creator - поруч з вашим Сімом з`явиться маленький надгробний камінь. Натиснувши на нього ви зможете вибрати спосіб смерті.

 19. 19

  Знову наберіть в меню кодів "boolProp testingcheatsenabled true".З затиснутою клавішею Shift клікніть по сіму і виберіть «Kill», а потім «Die by flies». Це вб`є вашого Сіма зазначеним вище способом. Для вбивства жителя міста ви повинні клікнути по ньому з затиснутою клавішею Shift і вибрати пункт «Make Selectable». Тепер ви можете вбити і його.

 20. 20

  Скачайте програму InSimenator. Ця програма дозволить позбутися симов безліччю способів: спалити, втопити, скинути супутник і т.д. Ви можете завантажити її тут [1]. Перед завантаженням вам буде потрібно зареєструвати безкоштовний аккаунт.

 21. 21

  Ви можете використовувати як будь-який з перерахованих раніше способів, так і один простий код.

 22. 22

  Вам потрібно просто одночасно натиснути клавіші Ctrl + Shift + C. Ви побачите біле (або синє, якщо граєте в Sims 3) віконце, в якому потрібно написати Boolprop testingcheatsenabled true »
  • (Або testingcheatsenabled true, якщо ви граєте в Sims 3) Цей код дозволить вам регулювати потреби симов, вбивати їх, робити вагітними та багато іншого! Просто затисніть Shift і клацніть по будь-якому сіму.

  • Ви побачите великий список можливих дій. Виберіть Rodney`s death creator.  • З`явиться маленький надгробний камінь.

  • Натиснувши на камінь, ви можете вибрати будь-який спосіб смерті сіма.

  • Видалити камінь ви можете продавши його в магазин або натиснувши Shift + Delete.

  • У що з`явився прямокутнику виберіть варіант «delete». Тепер камінь повинен зникнути. Якщо ви хочете відрегулювати потреби ваших симов, вам потрібно відправитися до їх розташування.

Поради

 • Позбутися від привидів можна продавши надгробок / урну (залежно від місця розташування могили).
 • У способі з безліччю могил на одній ділянці вам можуть перешкодити надмірно допитливі Сіми (життєва мета «Знання»). Хоча у них і є бажання побачитися з духами і привидами, вони все одно будуть відчувати проблеми зі сном, їжею і постійним страхом.
 • Якщо у вас встановлено додаток «Пори року», ви можете залишити симов під сонцем / снігом зовні будинку. Крім цього симов може вбити блискавкою або градом.
 • Якщо сім помре від старості, перебуваючи при цьому в чудовому настрої, його надгробок / урна буде з платини (золота).
 • Якщо у вас є доповнення «Бізнес», ваш сим може померти від навички «маніпуляція», залишивши після себе білого привида з гучномовцем.
 • Якщо ви граєте в режимі династії, за кожного духу різного кольору вам будуть нараховуватися додаткові очки. Колір духу визначається тим, від чого він помер.
 • Натиснувши на Ctrl + Shift + C, увівши «boolprop testingcheatsenabled true» і повторно вибравши потрібну сім`ю ви зможете вручну налаштовувати їх потреби!
 • У доповненні «Університет» ви можете завести м`ясоїдну корову, яка їсть симов.
 • Якщо всі ваші Сіми загинули, зайдіть у вікно з кодами і напишіть «exit lot». Тепер ви можете зберегтися, покинути дільницю і т.д.
 • Не будьте надмірно жорстокими і не вбивайте вагітних симов!
 • У доповненні «Нічне життя» ви можете спалити вампіра, підставивши його під сонце.
 • У доповненні «Переїзд в квартиру» ви можете вбити сіма з низьким значенням сили, змусивши його відкрити розкладне ліжко.

Попередження

 • Мертві Сіми можуть повертатися і дошкуляти живих, а потопельники залишають після себе калюжі.
 • Спалені Сіми залишають навколо ділянки маленькі вогники.
 • Ви не зможете скористатися кнопками збереження і виходу, якщо вбили всіх симов в сім`ї.
 • Надмірне використання коду "boolprop testingCheatsEnabled true" може викликати зависання гри.

Примітка

Ви не зможете використовувати ці способи у версії Sims 2.1.

Що вам знадобиться

 • Комп`ютер
 • Гра The Sims 2
 • Доповнення до Sims 2 (необов`язково)
 • Сім
 • Предмети, необхідні для вбивства (плита, басейн і т.д.)