Як стати вченим, що вивчають комп'ютерні науки

Вивчати комп`ютерні науки - не означає займатися программірованіем- це означає вивчати алгоритми (кінцева послідовність кроків, зрозумілих комусь або чомусь, для виконання певного завдання). Багато вчених в галузі комп`ютерних наук і зовсім не займаються програмуванням. Едсгер Дейкстра одного разу сказав: «Комп`ютерна наука займається комп`ютерами максимум, ніж астрономія займається телескопами»

Кроки

 1. Як стати вченим, що вивчають комп'ютерні науки

  1

  Бути вченим, що вивчають комп`ютерні науки - значить постійно навчатися, вічно бути студентом. Змінюються технології, розробляються нові мови програмування, нові алгоритми: необхідно постійно навчатися новому, щоб бути в курсі справ.

 2. Як стати вченим, що вивчають комп'ютерні науки

  2

  Почніть з псевдокоду. Псевдокод - не зовсім мова програмування, але це спосіб представити програму в англомовному вигляді. Найбільш близький і знайомий вам алгоритм знаходиться на флаконі від шампуню: Намильте, сполосніть, повторіть. Це алгоритм. Він зрозумілий для вас («Комп`ютерний агент») і містить кінцеве число кроків.

 3. Як стати вченим, що вивчають комп'ютерні науки

  3

  Тестируйте псевдокод. Приклад з написом на флаконі шампуню не є хорошим алгоритмом з двох причин: у нього немає умови закінчення, і він не повідомляє вам, яку саме процедуру слід повторити. Повторити намилювання? Або тільки ополіскування. Кращим прикладом буде «Крок 1 - намилити. Крок 2 - сполоснути. Крок 3 - повторити Крок 1 і Крок 2 (2-3 рази для найкращого результату) і Кінець (Вихід) ». Цей алгоритм зрозумілий вам, має умова закінчення (кінцеве число кроків) і дуже точний.
 4. Як стати вченим, що вивчають комп'ютерні науки

  4

  Спробуйте написати алгоритми для всіх видів діяльності. Наприклад, як перейти з однієї будівлі на кампусі в інше, або як приготувати запіканку. Незабаром ви будете бачити алгоритми всюди!

 5. Як стати вченим, що вивчають комп'ютерні науки

  5

  Після того як ви навчитеся складати алгоритми, процес програмування буде вам більш зрозумілий. Купуйте книгу і повністю її прочитайте, щоб вивчити мову програмування. Чи не вивчайте мову за допомогою онлайн-самовчителів, так як вони написані любителями, а не професіоналами.


  • Однак, не соромтеся звернутися за допомогою до Інтернету. Ви можете відразу почати вивчати об`єктно-орієнтовані мови, такі як Java і C ++, але все ж краще починати з процедурних мов, таких як С, тому що вони повністю засновані на алгоритмах.

 6. Як стати вченим, що вивчають комп'ютерні науки

  6

  Програмування - це процес перекладу псевдокоду на мову програмування. Чим більше часу ви витратите на складання псевдокоду, тим менше ви будете набирати програму і ламати собі голову надалі.

Поради

 • Комп`ютерні науки охоплюють багато областей, такі як комп`ютерний дизайн і розробка, бази даних, комп`ютерна безпека, комп`ютерні мови програмування. Тому буде мудрим рішенням сфокусуватися на одній або декількох областях, що зацікавили вас.
 • Після вивчення однієї мови програмування, вивчайте інший схожий мову, оскільки ви, як і раніше, всього лише переводите псевдокод на фактичний мову.
 • Дошка - найкраще місце для запису алгоритму.