Як стати гейммастером в грі World of Warcraft

Гейммастер, він же ГМ, це співробітник внутрішньоігрової підтримки, до якого звертаються за допомогою гравці сервера. ГМ стежить за дотриманням правил і тим, щоб всі в грі працювало як треба. ГМ`и є в безлічі багатокористувацьких ігор, World of Warcraft не виняток. Врахуйте, не кожен може стати ГМ`ом! Якщо ж ви налаштовані більш ніж рішуче, то прочитайте цю статтю.

Кроки

 1. Як стати гейммастером в грі World of Warcraft

  1

  Налаштуйтеся на те, що робота ГМ - це справжня робота. Це може прозвучати каламбуром, але позиція ГМ`а - це робота на повну ставку. Більш того, багатомісячного стажу в грі мало, щоб стати ГМ - для цього потрібно куди більше, ніж просто ігровий досвід.

 2. Як стати гейммастером в грі World of Warcraft

  2

  Вимоги до претендентів посади ГМ`а наступні:
  • Щоб Blizzard Entertainment могли вас найняти, вам повинно бути мінімум 18 років.
  • Так як за родом діяльності ГМ`и вирішують проблеми гравців, то вам треба буде вміти працювати з клієнтами. Врахуйте, що в даному випадку не менш важливим буде і знання суті гри, її правил та ігрових механік.  • World of Warcraft - гра, яка знає кордонів. Іншими словами, володіння іноземною мовою послужить вам вірну службу, особливо якщо воно вимагається від здобувача в описі вакансії.
  • В цілому, вимоги, що пред`являються до претендентів вакансії ГМ`а, різняться залежно від того, що потрібно компанії в той чи інший момент. Відповідно, уважно читайте опис вакансії.

 3. Як стати гейммастером в грі World of Warcraft

  3

  Підготуйте резюме. Воно повинно у вигідному світлі представити ваші навички, знання і інтерес до гри. Якщо у вас є досвід обслуговування клієнтів, то і про це слід згадати.


  • Резюме слід подавати англійською. Якщо ж у вакансії вимагається володіння тією іноземною мовою, який ви знаєте, то вельми доречно буде подати відразу два резюме - і англійською, і на іншому іноземною мовою.

 4. Як стати гейммастером в грі World of Warcraft

  4

  Зайдіть в розділ вакансій на сайті Blizzard. зайдіть на сам сайті Blizzard Entertainment, а далі перейдіть в розділ вакансій (https://sea.blizzard.com/en-sg/company/careers/). Будьте впевнені, коли Blizzard знадобиться новий ГМ, відповідне оголошення з`явиться в цьому розділі.
  • Побачивши оголошення про пошук ГМ`а, тисніть на кнопку "Apply Online" (Відгукнутися на вакансію онлайн) і відправляйте ваше резюме.

 5. Як стати гейммастером в грі World of Warcraft

  5

  Чекайте відповіді від Blizzard. Якщо вас занесуть до шорт-лист, то представник Blizzard зв`яжеться з вами і, можливо, призначить вам за підсумками розмови ще одне інтерв`ю.
  • Якщо все і всіх влаштує, то ми вас вітаємо - ви станете новим ГМ`ом в WoW!

Поради

 • Нехай навіть ця робота пов`язана з відеоіграми від і то, ви все ще маєте справу з компанією, а тому і процес працевлаштування в цілому нічим від стандартного не відрізняється.
 • Питання зарплати зважиться на етапі співбесіди.