Як створити Tie Dye ефект в Photoshop

Як створити Tie Dye ефект в Photoshop

Якщо ви знаєте, як зробити футболки tie dye і хочете навчитися робити те ж саме в Photoshop, то це керівництво саме для вас. У цій статті ви дізнаєтеся, як створити tie dye ефект, використовуючи Photoshop.

Кроки

 1. Як створити Tie Dye ефект в Photoshop

  1

  Створіть новий документ будь-якого розміру, наприклад, A4. Ви можете вказати режим кольору і дозвіл, слідую прикладів, картинкою. А потім, створіть новий шар або натисніть на Shift + Ctrl + N.

 2. Як створити Tie Dye ефект в Photoshop

  2

  Далі, необхідно вибрати колір і застосувати wet media brush. Застосуйте і зафарбуйте новий шар, використовуючи brush tool і вибираючи scatter dry brush, з розміром кисті в 1100 пікселів. Пофарбуйте новий шар так, щоб сторінка була повністю зафарбована.
 3. Як створити Tie Dye ефект в Photoshop

  3

  Далі, зменшіть розмір кисті до 700 пікселів і виберіть інший колір. Малюйте на першому шарі, використовуючи scatter dry brush і новий колір, який ви обрали.

 4. Як створити Tie Dye ефект в Photoshop

  4

  Тепер, зробіть те ж саме, зменшуючи розмір кисті до 500 пікселів і вибираючи інший колір. 5. Як створити Tie Dye ефект в Photoshop

  5

  І нарешті, зробіть те ж саме, з розміром кисті в 300 пікселів і іншим кольором.

 6. Як створити Tie Dye ефект в Photoshop

  6

  Після використання чотирьох кольорів, застосуйте радіальне розмиття на новому шарі. Зайдіть на панель фільтрів, виберіть розмиття і застосуєте радіальне. Вкажіть силу розмиття, яке ви хочете застосувати, а також, використовуйте опції Best і Zoom.

 7. Як створити Tie Dye ефект в Photoshop

  7

  Ось таким чином, виглядає фінальний ефект tie dye, створений в Photoshop.