Як створити 3D коробку в Photoshop

Дізнайтеся, як створити тривимірну коробку в Adobe Photoshop, використовуючи дані інструкції.

Кроки

 1. Як створити 3D коробку в Photoshop

  1

  Створіть новий документ. Щоб це зробити, зайдіть у файл і виберіть "New" або натисніть Ctrl + N. Потім, створіть новий документ, з розмірами 1500х1500 пікселів.

 2. Як створити 3D коробку в Photoshop

  2

  Намалюйте квадрат, використовуючи Rectangle Tool. Заповніть його кольором: # bf9271.

 3. Як створити 3D коробку в Photoshop

  3

  Змініть форму, використовуючи direct selection tool. Змініть форму, потягнувши його вгору з лівого боку.

 4. Як створити 3D коробку в Photoshop

  4

  Скопіюйте шар і переверніть його горизонтально. Щоб перевернути, зайдіть в Edit> Free Transform або, натискаючи Ctrl + T на вашій клавіатурі, щоб викликати функцію Free Transform.

 5. Як створити 3D коробку в Photoshop

  5

  Перейменуйте шари. На будь название- сенс цього кроку в тому, щоб згадати про призначення кожного шару в майбутньому. А також, пересуньте зображення вниз, щоб звільнити місце для наступного.

 6. Як створити 3D коробку в Photoshop

  6

  Почніть малювати внутрішню частину коробки. Щоб створити внутрішню частину, просто скопіюйте два перших шару і переверніть їх по вертикалі. Змініть їх кольору на темно-коричневий (наприклад, # b07d5b).
 7. Як створити 3D коробку в Photoshop

  7

  Намалюйте закрилки коробки. Намалюйте першу закрилки, створюючи прямокутник на диагональном краї коробки. Потім, зафарбуйте його світло-коричневим кольором (наприклад, # cfa98d).

 8. Як створити 3D коробку в Photoshop

  8

  Повторіть те ж саме для другої закрилки. Цього разу, зафарбуйте його таким же коричневим кольором, який використовували для бічних частин коробки.

 9. Як створити 3D коробку в Photoshop

  9

  Закінчите коробку, малюючи залишилися закрилки. Зафарбуйте дві останніх закрилки таким же кольором, який використовували для першої.

 10. Як створити 3D коробку в Photoshop

  10

  Згрупуйте ваші шари, щоб привести в порядок вашу роботу перед тим, як перейти з наступного кроку. Зробіть це, вибираючи шари, які ви хочете згрупувати і натискаючи на Layer> Group Layers, або, натискаючи Ctrl + G.

 11. Як створити 3D коробку в Photoshop

  11

  Додайте тіні для 3D ефекту. Зроби це, додавши накладення градієнта на опцію blending для кожного шару. Ви можете використовувати свій спосіб або ж слідувати кроків, представленим нижче:
  1. 1: Blend Mode: Multiply- Opacity: 44% - Gradient: Reverse- Style: Linear, Align with Layer- Angle: 90o- Scale: 100%
  2. 2: Blend Mode: Multiply- Opacity: 44% - Gradient: Reverse- Style: Linear, Align with Layer- Angle: 147o- Scale: 100%


  3. 1 Copy: Blend Mode: Multiply- Opacity: 44% - Gradient: Reverse- Style: Linear, Align with Layer- Angle: -90o- Scale: 90%
  4. 2 Copy: Blend Mode: Multiply- Opacity: 54% - Gradient: Uncheck Reverse- Style: Linear, Align with Layer- Angle: 133o- Scale: 100%

 12. Як створити 3D коробку в Photoshop

  12

  Потім, для закрилків, застосуйте чорне градиентное накладення на одну закрилки. Деталі для накладення градієнта:
  1. Blend Mode: Multiply- Opacity: 44% - Gradient: Uncheck Reverse- Style: Linear, Align with Layer- Angle: 90o- Scale: 100%

 13. Як створити 3D коробку в Photoshop

  13

  Створіть новий шар. Застосуйте білий прозорий градієнт на верхівці залишилися закрилків.

 14. Як створити 3D коробку в Photoshop

  14

  Додайте світіння або невелике біле місце на верхівці верхній лівій закрилки. Щоб створити біле місце, намалюйте невеликий прямокутник на верхівці закрилки, використовуючи pen tool. Далі, перейдіть на віконце з path, і Ctrl + клік на шлях, щоб з`явилася штрихпунктирна лінія або для того, щоб зробити виділення. Додайте новий шар і зафарбуйте його білим кольором.
  • Переконайтеся, під час використання pen tool, ви кликнули на Path, а не на Shape Layers, щоб ви змогли малювати шляху.

 15. Як створити 3D коробку в Photoshop

  15

  Пересуньте попередній шар під шар закрилки.

 16. Як створити 3D коробку в Photoshop

  16

  Знову ж таки, використовуючи pen tool, намалюйте невеликий прямокутник на закрилках вашої коробки, щоб показати їх тривимірність. Додайте новий шар і потім зробіть Ctrl + click на шлях, щоб зробити виділення. Далі, зафарбуйте виділення темно-коричневим кольором і пересуньте цей шар під закрилки.

 17. Як створити 3D коробку в Photoshop

  17

  Зробіть тінь коробки. Намалюйте тінь, створюючи новий шар і застосовуючи на нього чорний прозорий градієнт. Тінь повинна знаходитися з правого боку коробки.

 18. Як створити 3D коробку в Photoshop

  18

  Додайте фон. Щоб створити фон, додайте новий шар і заповніть його темним кольором або використовуйте колір: # 61351d

 19. 19

  Ось і все.