Як створити сайт на webs.com

Сервіс webs.com працює з 2001 і має більше 40 мільйонів користувачів. Якщо ви хочете створити сайт, цей сервіс пропонує хорошу функціональність, розраховану на недосвідчених користувачів.

Кроки

 1. Як створити сайт на webs.com

  1

  Відкрийте сайт webs.com

 2. Як створити сайт на webs.com

  2

  Зареєструйтеся на сайті. Для цього введіть адресу електронної пошти, пароль і виберіть потрібний вам тип сайту (для бізнесу, для організації, персональний). Потім натисніть «Get Started».

 3. 3

  На наступній сторінці ще раз введіть пароль. Тепер ви можете вибрати адресу для вашого сайту.  • Ви можете створити безкоштовний сайт в домені третього рівня (наприклад, за адресою yoursite.webs.com). Якщо ви хочете, щоб у вашого сайту була адреса зразок yoursite.com, то за це доведеться заплатити.

 4. Як створити сайт на webs.com

  4

  Виберіть назву вашого сайту. 5. Як створити сайт на webs.com

  5

  Виберіть шаблон сайту. Якщо вам подобається певний шаблон, але не подобається його колірна гамма, клацніть по шаблону і перегляньте доступні колірні поєднання.

 6. Як створити сайт на webs.com

  6

  Виберіть сторінки вашого сайту. Домашня сторінка є обов`язковою, тому вона обрана за замовчуванням. Ви можете додавати і видаляти сторінки в будь-який час. Рекомендовані сторінки: фото, члени, новини, контакти, відео, форум, блог, календар (photos, members, news, contact, videos, forum, blog, calendar).

 7. Як створити сайт на webs.com

  7

  На завершення натисніть кнопку «Create My Website». Погодьтеся з умовами надання послуг і можете приступити до роботи з вашим сайтом. Розкажіть про нього вашим родичам, друзям і колегам.

Поради

 • Заведіть блог на webs.com, якщо ви є власником малого бізнесу.

Попередження

 • Створивши сайт на webs.com, ви потрапляєте в список розсилки цього сервісу. Листи сповістять вас про оновлення до платної версії сайту.