Як видалити Spyware Doctor

Програми-шпигуни, адвери, трояни, віруси - це все шкідливі програми. Якщо ваш комп`ютер не захищений, таких програм у вашій системі ставатиме все більше, що призведе до порушення її стабільної роботи. Spyware Doctor - це програма, яка виявляє і видаляє шкідливі програми. Ця стаття розповість вам, як видалити Spyware Doctor.

Кроки

 1. Як видалити Spyware Doctor

  1

  В області повідомлень клацніть правою кнопкою миші по значку Spyware Doctor і закрийте програму.

 2. Як видалити Spyware Doctor

  2

  Натисніть «Пуск» - «Всі програми» - «Spyware Doctor» - «Uninstall». Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб видалити Spyware Doctor.

 3. Як видалити Spyware Doctor

  3

  Натисніть «Пуск» - «Панель управління» - «Видалення програми». У списку знайдіть і виділіть Spyware Doctor, а потім натисніть «Видалити».

 4. Як видалити Spyware Doctor

  4

  Після видалення Spyware Doctor необхідно видалити залишилися файли і записи реєстру, пов`язані з програмою. Для цього скачайте і встановіть безкоштовну програму для видалення додатків, наприклад, Revo Uninstaller. Відкрийте програму і виділіть в ній Spyware Doctor. Натисніть «Options» - «Advanced Mode». Виділіть і видаліть записи реєстру, пов`язані з Spyware Doctor.
 5. Як видалити Spyware Doctor

  5

  Скористайтеся програмою Perfect Uninstaller, щоб видалити непрацюючу або стару версію Spyware Doctor. Perfect Uninstaller видалить програму разом з файлами і записами реєстру, які пов`язані з нею.

 6. 6

  Видаліть Spyware Doctor вручну. Використовуйте цей метод тільки в тому випадку, якщо ви знаєте, як працювати з реєстром Windows.
  • Натисніть «Пуск» - «Виконати» (або натисніть Windows + R). Введіть Regedit та натисніть Enter.

   Як видалити Spyware Doctor

  • Відкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows CurrentVersion Uninstall Spyware Doctor

   Як видалити Spyware Doctor  • У правій панелі знайдіть записи «DisplayName» і «UninstallString».

   Як видалити Spyware Doctor

  • Не видаляйте запис «DisplayName» - в іншому випадку програма не буде відображатися в списку функції «Видалення програми».

   Як видалити Spyware Doctor

  • Відкрийте папку, в якій зберігається Spyware Doctor. Знайдіть файл під назвою «uninstal.log» або «setup.log» або аналогічний. Відкрийте цей файл у Блокноті, щоб переглянути список файлів, пов`язаних з Spyware Doctor, а потім видаліть ці файли.

   Як видалити Spyware Doctor

Поради

 • Після видалення програми перезавантажте комп`ютер.
 • Завантажте безкоштовну демонстраційну версію програми для видалення додатків. Це дозволить вам ознайомитися з програмою перед її покупкою.
 • Видаляйте Spyware Doctor вручну, тільки якщо ви дуже досвідчений користувач комп`ютера.

Що вам знадобиться

 • Програма для видалення додатків, наприклад, Revo Uninstaller або Perfect Uninstaller