Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

Вам необхідно створити брошуру? За допомогою Microsoft Word 2007 можна легко створити різні види брошур.
Метод 1 з 2: Створення власної брошури

 1. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  1

  Створіть новий документ в Microsoft Word.

 2. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  2

  Зайдіть в меню "Файл" і виберіть "Створити". З`явиться список шаблонів. Можете вибрати шаблон з вже наявних або завантажити інший з сайту Microsoft.com.

 3. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  3

  У списку ліворуч, під написом "Microsoft Office Onlline" виберіть "Брошури". З`являться шаблони з сайту Microsoft. Шаблони, що йдуть разом з програмою годяться для листів, резюме та відправки факсу. Однак вони не підходять для створення брошури.

 4. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  4

  Виберіть відповідний вид брошури.

 5. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  5

  Вибравши шаблон за смаком, натисніть на кнопку "Завантажити". Відкриється новий документ Word з обраним шаблоном.

 6. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  6

  Збережіть шаблон у себе на комп`ютері. Для цього зайдіть в меню "Файл" і виберіть "Зберегти як".

 7. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  7

  Щоб ввести свій текст, виділіть у потрібному місці зразок тексту. Натисніть кнопку "Delete". Можете приступити до редагування шаблону.

 8. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  8

  Щоб змінити стиль будь-якого пункту, виділіть текст, помістивши курсор в будь-якому місці абзацу. Потім виберіть потрібний стиль в панелі інструментів.

 9. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  9

  Щоб змінити зображення, виділіть його. Зайдіть в меню "Вставка" і виберіть "Малюнок" і потім виберіть файл. Вибравши малюнок, натисніть на кнопку "Вставити".

 10. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  10

  Щоб роздрукувати брошуру, зайдіть в меню "Файл" і виберіть "Друк". Роздрукуйте тільки першу сторінку. Після завершення друку вставте цей же лист зворотною стороною в принтер і надрукуйте другу сторінку. Після друку на обох сторонах аркуша, складіть його навпіл і отримаєте надруковану брошуру.

Метод 2 з 2: Створення буклету в два складання

 1. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  1

  Створіть новий документ в Word 2007. Зайдіть в меню "Розмітка сторінки".

 2. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  2

  В "Розмітка сторінки" зайдіть в "Колонки" і виберіть "Три". У лінійці зверху сторінки будуть відображені кордони трьох колонок.

 3. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  3

  Там же, в "Розмітка сторінки" зайдіть в "Орієнтацію" і виберіть "альбомних".

 4. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  4

  Задайте поля. Задайте для верхнього і нижнього полів .5, а для лівого і правого .25. За замовчуванням встановлений полдюймовой розрив між колонками. Змінивши значення полів, ви вирівняєте колонки по центру. 5. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  5

  Натисніть "Перегляд сторінки", щоб подивитися як буде виглядати буклет.

 6. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  6

  Зайдіть в "Розриви" і виберіть "Стовпець". Натискайте до тих пір, поки точка вставки не досягне верхньої частини шостої колонки.

 7. Як створити брошуру в Microsoft Word 2007

  7

  Додайте картинки та інші об`єкти для вашого буклету. У меню "Вставка" виберіть "Малюнок" і вкажіть місце зберігання зображень. Ви також можете просто перетягнути картинку з папки в буклет.
  • Ви також можете створити буклет з подвійним складанням на основі шаблону. У навігаційній панелі, під рядком Microsoft Office Online клацніть "Брошури". Виберіть потрібний шаблон і натисніть кнопку "Завантажити". Потім можете змінити будь-який об`єкт шаблону: текстові поля, малюнки і фігури.

Поради

 • Разом з шаблонами також надається детальна інформація про те, як поліпшити брошуру.
 • Для повтору останньої дії натисніть клавішу F4.
 • Для запобігання розриву тексту і переходу з однієї колонки в початок наступної використовуйте текстові поля. Створіть текстове поле в колонці. Текст буде залишатися всередині контейнера.
  • Якщо ви хочете перехід текст з одного текстового поля в інше, виберіть перший текстове поле, а потім у вкладці "Інструменти" натисніть кнопку "Створити посилання". Потім клацніть в порожньому текстовому полі, куди хочете перенести текст.
 • Якщо ви використовуєте колонки, то набирайте текст в рядку. Якщо ви використовуєте шаблон, то набирайте текст у текстовому полі.
 • Щоб побачити приховані символи форматування, натисніть кнопку "Показати / Приховати" на головній вкладці.
 • Використовуйте об`єкти WordArt для заголовків. Щоб вставити об`єкт WordArt, перейдіть в меню "Вставка", натисніть кнопку WordArt і виберіть стиль об`єкта.
 • Використовуйте великі розміри шрифтів для заголовків. Вирівняти заголовки по центру можна за допомогою кнопки "Вирівняти по центру" в головній вкладці.
 • Роздрукуйте шаблон до внесення до нього змін. Так ви зможете представити як буде виглядати буклет. Роздрукуйте його з двох сторін, а потім скласти його удвічі і вийде брошура в одне додавання.
 • Змініть масштаб, розгляньте елементи брошури уважніше. Управління масштабом проводиться в рядку стану.