Як створювати 3D комп'ютерні ігри

Хочете створити свою власну 3D комп`ютерну гру? Просто не знаєте з чого почати? Читайте далі і дізнайтеся як!

Кроки

 1. Як створювати 3D комп'ютерні ігри

  1

  Перш за все, потрібно зрозуміти, що зробити просту 2D гру, таку як Тетріс набагато складніше, ніж здається. Створення 3D-ігри ще складніше. Потрібно взяти до уваги багато різних факторів. Такі ігри, як класичний Колобок і Змійка також складніше, ніж здаються.

 2. Як створювати 3D комп'ютерні ігри

  2

  Виберіть один з декількох різних мов програмування. Ні "найкращого", кожен відрізняється по-своєму. Ви можете вибрати: C + +, C #, Java, Python, і т.д. Існує багато навчальних посібників, які можна знайти за допомогою пошукової системи, наприклад, Google.

 3. Як створювати 3D комп'ютерні ігри

  3

  Потім потрібно починати з малого, дуже малого. Звикайте до синтаксису мов програмування і повільно рухайтеся далі. Зрештою, потрібно навчитися повзати, перш ніж вчитися ходити. Потім потрібно навчитися ходити для того, щоб навчитися бігати.

 4. Як створювати 3D комп'ютерні ігри

  4

  Працюйте, щоб стати фахівцем в мові програмування. Навчитеся створювати вікно, використовувати об`єктно-орієнтоване програмування та проводити кілька складних математичних розрахунків.

 5. Як створювати 3D комп'ютерні ігри

  5

  Тепер прийшов час вибрати ІПП (інтерфейс прикладного програмування). DirectX і OpenGL - це деякі приклади ІПП. Однак існує одна річ, яку потрібно мати на увазі. Деякі ІПП обмежуються лише певними операційними системами. Наприклад, DirectX обмежується Microsoft Windows, в той час як OpenGL немає.
 6. Як створювати 3D комп'ютерні ігри

  6

  Перш ніж намагатися займатися 3D, може бути непоганою ідеєю, щоб спочатку спробувати 2D програми. Коли ви зможете створити простий Тетріс або клон Breakout, ви будете готові почати.

 7. Як створювати 3D комп'ютерні ігри

  7

  Після того як ви переконаєтеся, що для старту у вас є все, що потрібно і достатній досвід у програмуванні, потрібно почати з документації із ІПП, яке ви використовуєте. Існує багато інформації як використовувати ІПП.

 8. Як створювати 3D комп'ютерні ігри

  8

  Якщо вам буде важко програмувати гру з нуля, спробуйте використовувати існуючі системи, такі як Source або Unreal.

Поради

 • Ніхто не може сказати: "Ти не зможеш".


 • Якщо ви збираєтеся випустити комп`ютерну гру, створюйте її з нуля. У такому випадку, ви не отримаєте позов за використання чужої роботи чи програми.
 • Почніть з малого і переходите до більш складним творінь.
 • Весело
 • Не бійтеся, якщо спочатку синтаксис мови програмування / сценаріїв буде розривати ваш мозок.

Попередження

 • Завжди робіть резервну копію вашої роботи, якщо це великий проект, інакше є ймовірність втратити все, що ви зробили.
 • Ні за яких обставин (якщо тільки це не особиста робота, тобто ви - єдиний, хто має до неї доступ), НЕ використовуйте чужу роботу в своїх додатках. Це називається порушення авторських прав або плагіат, і вас можуть притягнути до розгляду серйозних правових питань. (Наприклад, пред`явити позов)

Що вам знадобиться

 • Мальовані персонажі
 • Фони
 • Добре знання програмування