Як дивитися канал Netflix через Playstation 3

Фото - Як дивитися канал Netflix через Playstation 3

Netflix надає послуги онлайнового потокового мультимедіа в США і Канаді. У 2010 році компанія мала близько 100,000 фільмів і серіалів, до яких передплатники могли миттєво отримати доступ через свої комп`ютери, підключені до інтернету телевізори і деякі ігрові консолі. Playstation 3 також може отримати доступ до Netflix. Вбудований Wi-Fi адаптер дозволяє користувачам без особливих зусиль підключатися до онлайнових ігор і програм, начебто Netflix і Hulu. Незважаючи на те, що Netflix спочатку надсилав диски власникам Playstation 3, з жовтня 2010 року вони випустили додаток, через яке передплатники можуть отримати онлайновий доступ до контенту Netflix. Читайте далі, щоб почати дивитися канал Netflix через Playstation 3.

Кроки

 1. 1

  Підпишіться на Netflix. Зайдіть на сайт і знайдіть список тарифних планів. Необмежений миттєвий доступ до потокового відео входить у всі тарифні плани Netflix, з можливістю також отримувати фільми по пошті.
  • Миттєвий доступ до каналу Netflix доступний лише для США та Канади. Ціна за дану послугу складає однакову кількість американських і канадських доларів.
  • Приблизно за 7.99 доларів на місяць ви зможете дивитися будь-який фільм або серіал, який доступний в їхній базі даних миттєвого перегляду. Цей тарифний план також дозволить вам дивитися серіали через комп`ютер, підключений до інтернету. Підпишіться на пробний період, який надасть вам місяць безкоштовного перегляду.

 2. 2

  Підключіть свою Playstation 3 до інтернету, якщо ви ще цього не зробили.
 3. 3

  Увійдіть у свій аккаунт Playstation Network. Аккаунт входить в покупку Playstation 3.
  • Щоб створити акаунт, необхідно буде прочитати і погодитися на умови угоди, ввести своє ім`я, дату народження та адресу. Після цього ви повинні будете створити ім`я користувача, пароль і ID користувача, який буде видно всім оточуючим. Ви також можете ввести дані вашої кредитної картки, якщо заходите купувати ігри і додатки.

 4. 4

  Відкрийте XMB на своїй Playstation 3. XMB означає Xross Media Bar (вимовляється CrossMediaBar). Це користувальницький інтерфейс Playstation 3, що дозволяє вам переміщатися між іграми та функціями консолі горизонтальною прокруткою з вертикально розташованими іконками.

 5. 5

  В інтерфейсі XMB відкрийте розділ під назвою «Playstation Network». Натисніть на кнопку «Що нового». 6. 6

  Виберіть червоний квадрат Netflix.

 7. 7

  Дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб завантажити додаток Netflix.

 8. 8

  Введіть своє ім`я користувача та пароль облікового запису Netflix.

 9. 9

  Пультом або геймпадом натисніть по іконці фільмів або серіалів і додайте їх у чергу.
  • Ви також можете вибрати фільми для миттєвого перегляду.

Що вам знадобиться

 • Підписка на Netflix або пробний термін
 • Playstation 3
 • Примітка: ви повинні проживати в США, Скандинавії, Голландії чи Канаді, щоб це спрацювало.