Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

Якщо у вас зламався комп`ютер, можливо, ви стурбовані проблемою того, як повернути свою музику. На щастя, якщо у вас є iPod, ви можете повернути цю музику назад на свій комп`ютер. На жаль, iTunes не дозволяє зробити це з програми. Однак існує достатня кількість обхідних шляхів, які займають лише кілька хвилин на те, щоб почати передачу вашої музики. Читайте далі, щоб дізнатися, як це робити!
Метод 1 з 2: Програми перенесення

 1. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  1

  Скачайте програму перенесення музики. В Інтернеті існує безліч безкоштовних програм, за допомогою яких можна перенести музику з iPod в бібліотеку iTunes. До деяких найбільш популярних програм відносяться:
  • PodTrans

  • iFunBox
  • SharePod

 2. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  2

  Встановіть програму. Будьте обережні з установкою програми переносу, так як більшість з них спробують встановити одночасно і інші, непотрібні вам програми. Перегляньте кожен екран процесу установки і приберіть установку будь-яких небажаних програм.

 3. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  3

  Запустіть програму перенесення. Запустивши спочатку програму, ви заблокуєте iTunes від автоматичного запуску і синхронізації файлів, яка б видалила ваші пісні з iPod.

 4. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  4

  Підключіть iPod. За допомогою з`єднувального кабелю, який продавався разом з iPod, підключіть пристрій в порт USB. Програма перенесення повинна почати автоматичне завантаження даних вашого iPod.
  • Якщо iTunes спробує запуститися, закрийте його, перш ніж почнеться синхронізація.

 5. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  5

  Відкрийте на iPod розділ музики. Використовуючи програму переносу, відкрийте папку «Музика». У кожній програмі процес може бути різним, але, як правило, повинна існувати кнопка або вкладка «Музика», на яку ви повинні натиснути, щоб отримати доступ до всіх музичних файлів, що зберігаються на iPod.

 6. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  6

  Виберіть музику, яку хочете перенести. Ви можете виділити всю музику або вибрати лише деякі пісні. Натисніть та притримайте Ctrl / Command і натисніть на файли, які хочете копіювати.

 7. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  7

  Скопіюйте обрану музику на комп`ютер. Коли виберіть музику, можете скопіювати її на комп`ютер, натиснувши на кнопку, характерну для даної програми. Вона може називатися «Копіювати на комп`ютер», «В iTunes» або якось так.

 8. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  8

  Дочекайтеся закінчення копіювання. Якщо ви копіюєте багато файлів, перенесення може зайняти якийсь час. Деякі програми можуть запитати, в яку папку ви хочете копіювати музику на комп`ютер, в той час як інші автоматично помістять їх у папку «Музика» в iTunes.
  • Якщо музика скопіювати в папку, яка не перебуває у iTunes, цей гайд покаже вам, як додати її в бібліотеку «iTunes».

Метод 2 з 2: Використання режиму диска

 1. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  1

  Підключіть iPod до комп`ютера. Скористайтеся з`єднувальним кабелем, який продавався разом з iPod і підключіть пристрій в порт USB. Якщо iTunes не запуститься автоматично, запустіть його.
  • Цей метод спрацює тільки з пристроями iPod і Nano, але не з iPod Touches.

 2. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  2

  Виберіть свій iPod в розділі «Пристрої» в iTunes. У підсумковому вікні поставте галочку поруч з опцією «Включити використання диска». Ваш iPod буде змонтований на комп`ютер як знімного диска, завдяки чому ви отримаєте доступ до файлів. 3. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  3

  Відображуватимете приховані файли. Для того щоб побачити файли музики, вам необхідно буде включити відображення прихованих файлів на комп`ютері. Цей процес може бути різним, залежно від того, чи використовуєте ви Windows або OS X:
  • Windows:
   • Натисніть «Пуск» і натисніть Комп`ютер / Мій комп`ютер або натисніть на кнопку «Цей комп`ютер» на панелі завдань Windows 8.
   • Натисніть «Вид» і виберіть «Налаштування». Цим ви відкриєте вікно властивостей папки.
   • У вікні «Властивості папки» натисніть на вкладку «Вид». У розділі «Приховані файли і папки» виберіть «Відобразити приховані файли, папки і диски». Натисніть «Застосувати», а потім «ОК».
  • Mac OS X:
   • Відкрийте Термінал, який можна знайти в папці «Програми» в папці «Програми».
   • Введіть команду: defaults write com.apple.Finder AppleShowAllFiles TRUE
   • Натисніть «Enter». Закрийте Термінал.

 4. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  4

  Відкрийте папку «Музика» на iPod. Її можна знайти в iPod в папці «iPod_Controls». У неї ви можете зайти з Комп`ютера / Мого комп`ютера або з Finder.

 5. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  5

  Виберіть всю музику. Імена файл не будуть впізнавані, але самі файли як і раніше будуть містити інформацію про виконавця, альбом, рік і іншому. Ця інформація з`явиться, коли пісні будуть завантажені назад в iTunes. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl / Cmd + A, щоб вибрати всі файли.

 6. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  6

  Скопіюйте музику на комп`ютер. Помістити музику ви можете в будь-яку папку на комп`ютері. Процес копіювання може зайняти декілька хвилин, особливо якщо ви копіюєте велика кількість музики. Коли музика скопіюється, ви зможете додати її в бібліотеку iTunes.

 7. Як скопіювати музику з iPod в бібліотеку iTunes

  7

  Сховайте файли. Коли ви завершите переміщати музику, знову сховайте свої файли, щоб запобігти видалення важливих системних файлів.
  • Щоб зробити це в Windows просто дотримуйтесь вищеописаним кроків і виберіть «Не відображати приховані файли, папки і диски».
  • В OS X ще раз відкрийте Термінал і введіть команду: defaults write com.apple.Finder AppleShowAllFiles FALSE. Натисніть «Enter».