Як завантажувати книги за допомогою Google Play

Магазин Google Play сповнений додатків, які відповідають різним інтересам -ігри, фільми, корисні програми та книги. Так-так, книги. Цифрові книги тепер можна завантажувати за допомогою Google Play Store, що дуже зручно для завзятих читачів.
Частина 1 з 3: Доступ до розділу Books (Книги)

 1. Як завантажувати книги за допомогою Google Play

  1

  Запустіть Google Play. Натисніть значок Google Play на головному екрані Android. Іконка виглядає як сумочка з наконечником синього, оранжевого, зеленого і пурпурного трикутника в середині.

 2. Як завантажувати книги за допомогою Google Play

  2

  Перейти в розділ Books (Книги). У верхній частині екрану ви побачите ряд кнопок категорій, в основному - Games (Ігри), Movies (Фільми), Apps (Додатки), Books (Книги), Magazines (Журнали) і Music (Музика). Натисніть категорію "Books" (Книги), щоб перейти до розділу Books.

Частина 2 з 3: Пошук книги

 1. Як завантажувати книги за допомогою Google Play

  1

  Зробіть вибір з наявного або рекомендованого списку книг. У вікні розділу Books (Книги) вам будуть показані всі наявні та рекомендовані книги. Перегляньте список і, якщо знайдете книгу, яку хочете завантажити, просто натисніть на її іконку для переходу на сторінку відомостей про книгу.

 2. Як завантажувати книги за допомогою Google Play

  2

  Виконайте пошук книги. Також можете використовувати панель пошуку для знаходження конкретної, потрібної книги. Натисніть іконку збільшувального скла у верхньому правому куті екрану і введіть назву книги, яку хочете завантажити. Коли з`являться результати, просто натисніть на іконку книги. 3. Як завантажувати книги за допомогою Google Play

  3

  Виконайте пошук по категорії. Якщо хочете виконати пошук по категорії, що в основному використовується, коли немає певної книги для пошуку, просто натисніть вкладку Category (Категорії) у верхній частині екрана. З`явиться список різних категорій книг на вибір. Просто натисніть на потрібну категорію, потім перейдіть книг, поки не знайдете ту, яку хотіли б завантажити.

Частина 3 з 3: Скачування книги

 1. Як завантажувати книги за допомогою Google Play

  1

  Безкоштовно скачайте книги. Якщо книга, яку вибрали, безкоштовна, натисніть кнопку "ADD TO LIBRARY" (Додати до бібліотеки) в правій верхній частині сторінки відомостей, а потім натисніть опцію "Accept Download "(Прийняти та завантажити) у вікні Permissions (Дозволи), яке з`явиться.

 2. 2

  Купуйте книги. Якщо книга - для покупки, натисніть на ціну у верхній правій частині екрана. Введіть пароль облікового запису, щоб надати доступ до своєї кредитної картки, а потім почнеться процес скачування книги.Як завантажувати книги за допомогою Google Play