Як видалити Antivirus 2009

Редагувати користувачем Maluniu, Wika, Bridget Connolly і ще одним іншим

Antivirus 2009 - це програма-шпигун, яка маскується під антивірусне програмне забезпечення. Вона засинає вас спливаючими повідомленнями, нібито зі звітами про знайдені віруси, і намагається вас налякати, щоб ви ввели номер кредитної картки та придбали повну версію програми. Якщо ваш комп`ютер був заражений програмою-шпигуном Antivirus 2009, дотримуйтесь інструкцій з цієї статті, щоб видалити її.

Кроки

 1. Як видалити Antivirus 2009

  1

  Перезавантажте комп`ютер у безпечному режимі з підтримкою мережі. Перезавантажте комп`ютер і натисніть кілька разів кнопку F8 до появи "Меню додаткових варіантів завантаження Windows". Тут виберіть "Безпечний режим з підтримкою мережі". У цьому режимі можна видаляти файли і змінювати записи реєстру, і при цьому програма не втручатиметься.

 2. Як видалити Antivirus 2009

  2

  Відкрийте "Диспетчер завдань". Щоб відкрити диспетчер задач, натисніть Ctrl + Alt + Del. Клікніть на вкладці "Процеси". Знайдіть такі записи, виділіть їх і натисніть кнопку "Завершити процес":
  • av2009.exe
  • av2009 [1] .exe
  • AV2009Install.exe  • Antivirus2009.exe

 3. Як видалити Antivirus 2009

  3

  Спробуйте видалити програму. Відкрийте "Панель управління" і виберіть "Установка / Видалення програм" (Windows XP) або "Програми та засоби" (Windows Vista і більш нові версії). Перейти в панель управління можна через меню "Пуск" або натисніть кнопки Windows і Х, якщо ви використовуєте Windows 8.
  • У списку встановлених програм знайдіть Antivirus 2009. Виберіть її та натисніть кнопку "Видалити / Деінсталювати".

 4. Як видалити Antivirus 2009

  4

  Скачайте утиліту видалення програм-шпигунів. На даний момент є кілька безкоштовних утиліт для видалення програм-шпигунів, які здатні виявити і видалити Antivirus 2009. Для пошуку сторонніх файлів Antivirus 2009 спробуйте безкоштовну програму SpyBot.
  • Після установки утиліти видалення програм-шпигунів запустіть повне сканування системи один раз. Залежно від обсягу вінчестера вашого комп`ютера, сканування може зайняти значний час. 5. Як видалити Antivirus 2009

  5

  Вручну видаліть записи реєстру. Якщо утиліта для видалення програм-шпигунів не зможе видалити Antivirus 2009, вам потрібно буде відкрити "Реєстр Windows" і видалити записи вручну. Для доступу до реєстру введіть "regedit" в полі "Виконати". При видаленні записів реєстру будьте обережні - видалення невірних записів може вивести ваш комп`ютер з ладу. Видаліть такі записи:
  • HKEY_CURRENT_USER SOFTWARE Microsoft Windows CurrentVersion Run 15358943642955870504508370025739
  • HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Antivirus
  • HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion Run "Antivirus" = "% ProgramFiles% Antivirus 2009 Antvrs.exe"
  • HKEY_CURRENT_USER Software Antivirus

 6. Як видалити Antivirus 2009

  6

  Скасуйте реєстрацію DLL-файлів. Тепер вам потрібно скасувати реєстрацію двох DLL-файлів, щоб вони більше не впливали на вашу систему. За допомогою пошуку знайдіть наступні файли: [b]shlwapi.ddl and [b]wininet.dll. Запам`ятайте їх розташування. Відкрийте командний рядок і перейдіть до першого файлу.
  • Введіть наступну команду: [b]regsvr32 / u
  • З`явиться вікно, яке підтверджує, що команда була успішною.

 7. Як видалити Antivirus 2009

  7

  Перезавантажте комп`ютер. Щоб переконатися, що програма Antivirus 2009 повністю вилучена, перезавантажте комп`ютер у звичайному режимі. Якщо вона все ще повністю не відвернулась, перевірте реєстр ще раз і запустіть іншу антишпигунську програму.

Поради

 • Редагування записів реєстру і видалення DLL-файлів - завдання для просунутих користувачів ПК. Зміна цих файлів може викликати проблеми з іншими системними процесами. Якщо ви застосували зміни в реєстрі або DLL-файлах, які вплинули на роботу системи, використовуйте "Відновлення системи", щоб завантажити створену перед редагуванням реєстру і DLL-файлів точку відновлення, після чого можете спробувати відредагувати реєстр і файли знову.