Як скачати музику з Youtube на ваш iPod

Ви схиблені на улюбленій пісні, але не можете її знайти, окрім як на відеохостингу YouTube? Конвертація аудіо з відео з YouTube набагато простіше, ніж це здається насправді. Все, що вам потрібно, це аудіо файл високої якості і деякі елементарні навички роботи на комп`ютері.

Кроки

 1. Як скачати музику з Youtube на ваш iPod

  1

  Знайдіть відео на YouTube з високою якістю аудіо доріжки. Незважаючи на те, що потрібна вам пісня може міститися в багатьох роликах, в деяких вона може звучати краще, ніж в інших. Переконайтеся в тому, що аудіо супровід не містить збоїв і запинок, прослухавши ролик повністю.

 2. Як скачати музику з Youtube на ваш iPod

  2

  Скопіюйте посилання на відео. Просто клацніть правою кнопкою миші на адресний рядок, щоб виділити всю посилання, і натисніть CTRL + C, щоб її скопіювати.

 3. Як скачати музику з Youtube на ваш iPod

  3

  Конвертуйте файл за допомогою безкоштовних сервісів на інтернет-сайтах, таких як freefileconvert.com або mediaconverter.org. На цих сайтах потрібно просто вставити посилання на шуканий файл, вибрати тип файлу на виході (mp3 і mp4 для iTunes підходять краще) і вказати адресу електронної пошти, куди буде відправлений файл.
  • Не платіть за цей сервіс. Якщо на сайті просять заплатити за нього, знайдіть інший. Їх дуже багато.
 4. Як скачати музику з Youtube на ваш iPod

  4

  Дочекайтеся електронного листа з піснею. Це може зайняти годину або більше, залежно від розміру вашого файлу і завантаженості на сервері.

 5. Як скачати музику з Youtube на ваш iPod

  5

  Скачайте файл з листа на комп`ютер. Просто натисніть правою кнопкою миші на вкладення і виберіть [b]Зберегти файл ... або [b]Зберегти як .... Якщо файл завантажився без вибору місця для завантаження, пошукайте його на робочому столі або в папці завантажень.

 6. Як скачати музику з Youtube на ваш iPod

  6

  Щоб змінити інформацію про пісню натисніть правою кнопкою по збереженого файлу. Далі, для Windows виберіть [b]Властивості> [b]Деталі- для Макінтош - Отримати інформацію. Введіть правильну назву пісні, виконавця і т. Д. 7. Як скачати музику з Youtube на ваш iPod

  7

  Перемістіть файл у відповідну папку iTunes. Якщо ваш iTunes налаштований так, що він автоматично створює папку для музики iTunes, то ви можете просто відкрити iTunes і перетягнути файл у її бібліотеку. Він автоматично зробить копію з файлу і запише його в потрібну папку. В іншому випадку, створіть каталог самі.

 8. Як скачати музику з Youtube на ваш iPod

  8

  Прослухайте пісню. Переконайтеся в тому, що вона відтворюється правильно і без зривів. Під час прослуховування перевірте правильність написання назви пісні, її виконавця, альбому, жанру пісні та іншого опису. Також можна додати обкладинку для альбому.

 9. Як скачати музику з Youtube на ваш iPod

  9

  Синхронізуйте з вашим iPod. Тепер у вас ще одна пісня, яка нічим не відрізняється від решти вашої музики!

Поради

 • Більшість сайтів мають обмеження по завантаженню в 10 композицій
 • Не завантажуйте більше 5 пісень одночасно. У кращому випадку, це сповільнить роботу вашої пошти, а в гіршому - засмітить її.
 • Вам не потрібно зберігати завантажені композиції, крім випадків, коли ви захочете слухати їх на комп`ютері.

Попередження

 • Залежно від того, які авторські права заявлені, скачування деяких пісень може бути незаконно. Будьте обережні!