Як синхронізувати Microsoft Outlook з Gmail

Microsoft Outlook і його інтуїтивно зрозумілий інтерфейс може бути налаштований і синхронізований з поштою Gmail. Процес, за допомогою якого можна синхронізувати Gmail і Outlook, залежить від того, які функції ви хочете синхронізувати. Якщо вам потрібно використовувати всі додатки, наприклад, календар, контакти і так далі, то вам потрібно буде синхронізувати цю інформацію з Gmail. Однак, якщо вам потрібний тільки доступ до повідомлень електронної пошти, можете використовувати звичайне з`єднання IMAP, яке також доступно в Outlook. У цій статті ми розповімо вам, як правильно синхронізувати Outlook і Gmail.
Метод 1 з 2: Синхронізація повідомлень електронної пошти

 1. Як синхронізувати Microsoft Outlook з Gmail

  1

  Завантажте Microsoft Outlook на ваш комп`ютер. Пройдіть процедуру установки для наступного налаштування облікового запису.
  • Якщо ви хочете налаштувати корпоративну обліковий запис електронної пошти на Outlook, ви повинні спочатку створити обліковий запис електронної пошти вашої компанії на сервері Exchange.

 2. Як синхронізувати Microsoft Outlook з Gmail

  2

  Перейдіть в меню «Сервис» на верхній горизонтальній панелі інструментів. Натисніть кнопку «Аккаунт» у нижній частині меню, що випадає.
  • На екрані має з`явитися діалогове вікно облікового запису.

 3. Як синхронізувати Microsoft Outlook з Gmail

  3

  Клацніть на «+» у нижній лівій колонці діалогового вікна. Таким способом ви зможете додати новий обліковий запис Gmail у вашу програму Outlook.

 4. Як синхронізувати Microsoft Outlook з Gmail

  4

  Зі списку типів рахунків виберіть «Email».

 5. Як синхронізувати Microsoft Outlook з Gmail

  5

  Введіть свою адресу електронної пошти Gmail і пароль.

 6. Як синхронізувати Microsoft Outlook з Gmail

  6

  Встановіть прапорець біля напису «Автоматичне налаштування». Потім натисніть «Додати обліковий запис».
  • Якщо у вас виникатимуть перебої з використання програми Outlook, то, можливо, вам буде потрібно ввести деякі дані вручну. Вхідний сервер повинен бути «imap.gmail.com».

 7. Як синхронізувати Microsoft Outlook з Gmail

  7

  Після того як ви додали свій аккаунт Gmail, поверніться до головного екрану Outlook. Натисніть маленьку кнопку в лівому верхньому кутку сторінки, на ній буде відображено два конверти з двома стрілками.
  • Натиснувши цю кнопку ви синхронізуєте електронну пошту і аккаунт Gmail. Але календар, документи та контакти не будуть синхронізовані. Для цього вам необхідно буде використовувати платне додаток Google.

Метод 2 з 2: Синхронізація зі службами Google

 1. 1

  Підпишіться на безкоштовну пробну версію програми «Google Apps для бізнесу». Перейдіть на google.com/apps/intl/en/business/upgrade.html і обновіть свій аккаунт на Gmail. Плата за обслуговування становитиме близько 200 рублів на місяць.
  • «Google Apps для бізнесу» включає в себе програму «Google Apps Sync». Ви зможете синхронізувати електронну пошту, календар, видалені повідомлення, небажану пошту, папки і багато іншого.

 2. 2

  Увійдіть у свій аккаунт на Gmail. Перейдіть в «Google Apps для бізнесу».

 3. 3

  У списку доступних додатків знайдіть «Google Apps Sync». 4. 4

  Скачайте «Google Apps Sync» на свій комп`ютер.

 5. 5

  Закрийте Microsoft Outlook та інші програми Microsoft Office.

 6. 6

  Виберіть подвійним клацанням файл «Google Apps Sync», який ви тільки що завантажили. Натисніть кнопку «ОК», щоб почати установку.

 7. 7

  Зачекайте поки з`явитися діалогове вікно, через яке ви повинні увійти в свій аккаунт Google. Це обліковий запис Google, яка пов`язана з вашим «Google Apps для бізнесу».

 8. 8

  Введіть ім`я користувача та пароль облікового запису. Натисніть кнопку «Продовжити».

 9. 9

  Зі списку варіантів виберіть те, що ви хотіли б імпортувати з Gmail. Натисніть кнопку «Створити профіль», щоб налаштувати додаток відповідно до ваших вимог.

 10. 10

  Запустіть Microsoft Outlook. Ви побачите вікно синхронізації.

 11. 11

  Зачекайте поки ваш Gmail синхронізується з Outlook. Натисніть кнопку «Синхронізувати» у лівому верхньому куті, щоб перевірити більше повідомлень.
  • Скачайте додаток «Google Apps Migration для Microsoft Outlook», якщо ви хочете завантажити інформацію з аккаунта Outlook на Gmail. Встановіть і відкрийте програму таким же способом, як і «Google Apps Sync».

Поради

 • Функціональність «Google Apps Sync» та електронної пошти буде залежати від версії програми Microsoft Outlook, яку ви використовуєте. Наприклад, Outlook 2010 може синхронізувати більше інформації з Gmail, ніж Outlook 2013.

Що вам знадобиться

 • Аккаунт Gmail
 • Програма Microsoft Outlook
 • Додаток «Google Apps для бізнесу»
 • 200 рублів на місяць