Як зробити так, щоб вашого Сіма викрали прибульці в Sims 2

Ви могли довго грати в Sims 2, але так і не бути викраденими прибульцями. Шанси викрадення досить низькі, тому вам потрібно проявити наполегливість. Викрадення в Кітежграде, звичайно ж, не змусити себе довго чекати, але вам може пощастити і у Вероні. Ось інструкція, яка допоможе вам підвищити ймовірність викрадення.

Кроки

 1. Як зробити так, щоб вашого Сіма викрали прибульці в Sims 2

  1

  Купуйте телескоп.

 2. Як зробити так, щоб вашого Сіма викрали прибульці в Sims 2

  2

  [b]Дайте сіму команду вдивлятися у зоряне небо. Чи не дивитися - це не приведе ні до чого, окрім підвищення навику логіки. Чим довше він вдивляється в зоряне небо, тим вище шанс викрадення. Тому починайте віддавати команду сіму вдивлятися в небо, як тільки стемніє. Оптимального часу вночі немає. Деякі люди кажуть про конкретний час (зазвичай між північчю і 4 годинами ранку), але в коді гри на це ніщо не вказує.

 3. Як зробити так, щоб вашого Сіма викрали прибульці в Sims 2

  3

  Щоб максимально збільшити шанси викрадення ви повинні зробити так, щоб сим вдивлявся в зірки всю ніч без зупинок. Справа в тому, що в першу годину шанс викрадення дуже малий, на другу годину шанс зростає, до третього він стає ще вище і так далі. Однак якщо сім з якої-небудь причини зупиниться і почне знову, шанс викрадення відкочується назад до першого годині.
 4. Як зробити так, щоб вашого Сіма викрали прибульці в Sims 2

  4

  [b]Наберіться терпіння. Прибульці викрадуть вашого підопічного вночі або рано вранці (у будь-який час, коли на вулиці темно) Викрадені можуть бути [b]будь Сіми-підлітки і дорослі, але тільки [b]чоловіки повернуться вагітними.

 5. Як зробити так, щоб вашого Сіма викрали прибульці в Sims 2

  5

  Якщо вам ніяк не вдається домогтися результатів, спробуйте метод з використанням читів. Натисніть комбінацію: CTRL + SHIFT + C і введіть "BoolProp testingcheatsenabled true" без лапок. Зробіть це в режимі карти, а потім перейдіть в будинок вашого сіма. Виберіть вашого підопічного, з затиснутою клавішею shift клацніть по телескопу, поки обраний сим, якого чекає викрадення, і виберіть FORCE ABDUCTION або щось в цьому роді. Ваш сим подивиться крізь телескоп і буде викрадений. "BoolProp testingcheatsenabled false" відключає чит.


Поради

 • Під час вглядиванія в зірки ваш сим повинен бути один. Нехай інші Сіми залишаються в будинку, подалі від уявлення, і чекайте. Якщо вам стане нудно, або якщо вашому підопічному потрібно буде сходити в туалет, поспати і т.п., відкрийте поле для читов, затиснувши ctrl + shift + c без плюсів і введіть "maxmotives" без лапок, а потім натисніть enter. Всі потреби знаходяться на ділянці симов, крім обстановки, будуть заповнені. Так вам не потрібно буде перериватися.
 • Також обов`язково доведіть до максимуму навик логіки! Так ви збільшите свої шанси.


 • Якщо у вас є доповнення Інтереси, то Сіми з метою життя "Знання" можуть отримати бонус мети життя до виклику прибульців.
 • Щоб прибульцем завагітніла жінка, ви повинні дозволити засіб налагодження читов boolprop testingcheatsenabled true. Клацніть із затиснутою клавішею Shift на дорослому сімі, клацніть на варіантах "More" і "Spawn". Це приведе вас до вибору "Tombstone of L and D" (Надгробок життя і смерті). Витягніть ще один міхур, щоб отримати більше варіантів, і виберіть "Make Me Alien Pregnant".
 • Якщо ви хочете зробити все без читів, то перед початком спостереження за зірками вам потрібно буде довести до зеленого рівня всі потреби сіма.

Попередження

 • Залишити сіма вдивлятися в зірки на всю ніч складно, оскільки у них зростає потреба скористатися туалетом, поїсти, поспати і т.п. Крім того, незважаючи на те, що шанси на викрадення зростають, вони не коли не становяться високими. Однак, якщо ви будете досить наполегливими, то цей метод спрацює.
 • Потрібно знати, що в разі викрадення прибульцями дорослого сіма-чоловіки, швидше за все він завагітніє. Тобто він буде виношувати дітей прибульців. Ви можете скористатися читом, щоб вивести всі потреби на зелений рівень: "maxmotives", а потім "motivedecay off".
 • Крім того, якщо ви одружилися двох чоловіків, то шанс викрадення знизиться!