Як зробити репост на Facebook

Як зробити репост на Facebook

Ви побачили веселе повідомлення вашого друга на Facebook і хочете поділитися ним з іншими? Facebook дозволяє репост повідомлення, залишені іншими людьми, включаючи оновлення, зображення, відео та інше. Вам не потрібно створювати новий пост кожен раз, коли ви захочете поділитися вподобаним вам постом. Подивіться Крок 1, щоб дізнатися, як це зробити.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть повідомлення для репоста. Ви зможете зробити репост будь-якої інформації, яку побачите на сторінках інших людей. Прокрутіть по стрічці новин, щоб знайти статус, картинку, посилання або що-небудь інше, чим хочете поділитися з іншими. Ви не зможете зробити репост повідомлень з секретних груп.

 2. 2

  Клікніть на посилання Поділитися. Посилання знаходиться під повідомленням, поряд з Нравится та коментарями.

 3. 3

  Виберіть місце для вашого репоста. Коли ви клікніть на посилання Поділитися, з`явиться нове віконце. Використовуйте контекстне меню зверху віконця, щоб вибрати місце для вашого репоста. Ви можете вибрати вашу сторінку, сторінку одного і чи групи, а також зробити репост в якості відправки особистого повідомлення.
  • Якщо ви вирішите виконати репост на сторінку вашого друга, вас попросять ввести його / її ім`я.  • Якщо ви оберете Поділитися з групою, то вас попросять ввести назву групи.
  • Якщо ви оберете Надіслати ПП, то вас попросять ввести одержувачів.

 4. 4

  Створіть повідомлення. Коли ви робите репост, у вас з`явиться можливість залишити повідомлення. Повідомлення з`явиться зверху вашого репоста.


  • Ви можете додати людей до вашого повідомлення, використовуючи "@ імя_человека".

 5. 5

  Виберіть, чи вказувати початкового відправника повідомлення чи ні. За замовчуванням, коли ви робите репост, ви також захоплюєте ім`я людини, яка запостив початкове повідомлення. Ви зможете залишити все, як і є, або ж клікнути на посилання Видалити, поруч з ім`ям цієї людини.

 6. 6

  Виберіть налаштування приватності. Ви можете використовувати контекстне меню знизу віконця, щоб вибрати людей, які зможуть побачити ваш репост. Ви зможете вибрати з Видно всім, Тільки друзі, Тільки ви або тільки зазначеним людям.

 7. 7

  Поділіться постом. Як тільки виберіть опції, ви зможете зробити репост даного повідомлення, натиснувши на кнопку Поділитися. Даний пост з`явиться на сторінці або в якості повідомлення в тому місці, де ви вказали.
  • В залежності від налаштувань приватності початкового повідомлення, можливо у вас не вийде ним поділитися.

Поради

 • Дані поради працюють і на мобільній версії Facebook-а.
 • Якщо на пості немає кнопки Поділитися (Share), то вам доведеться скопіювати посилання на дане повідомлення і створити новий пост на вашій власній сторінці.