Як зробити відеодзвінок, використовуючи Google+ Hangouts

Крім спілкування в чаті з кількома користувачами Google+ в один і той же час, Hangouts також дає можливість відео-чату з друзями прямо з вашого аккаунта Google+. Це захоплюючий і захоплюючий спосіб спілкування з друзями, які поділяють з вами спільні інтереси. Для початку, включіть комп`ютер і незабаром ви будете здійснювати відео-дзвінки в Google+ Hangouts.

Частина 1 з 3: Скачування плагіна Hangouts

 1. Як зробити відеодзвінок, використовуючи Google+ Hangouts

  1

  Увійдіть, Google+. Відкрийте веб-браузер на комп`ютері, двічі клацнувши на значку браузера на робочому столі, і відвідайте веб-сайт Google+ (https://plus.google.com/).

 2. Як зробити відеодзвінок, використовуючи Google+ Hangouts

  2

  Увійдіть у свій аккаунт Google. Введіть ім`я користувача та пароль облікового запису та натисніть «Увійти».

 3. Як зробити відеодзвінок, використовуючи Google+ Hangouts

  3

  Відкрийте вікно «Video Call». Натисніть кнопку «Start a Video Hangout» в правому нижньому кутку екрану, прямо на нижній частині панелі Hangouts. Після цього відкриється нове вікно браузера «Video Call» і система перевірити, чи у вас все плагіни на комп`ютері.

 4. Як зробити відеодзвінок, використовуючи Google+ Hangouts

  4

  Скачайте плагін Hangouts. Натисніть на кнопку «Встановити плагін» у новому вікні і ваш браузер почне завантажувати програму установки плагіна. Це займе всього кілька секунд, в залежності від швидкості вашого з`єднання.

Частина 2 з 3: Установка плагіна Hangouts

 1. Як зробити відеодзвінок, використовуючи Google+ Hangouts

  1

  Запустіть інсталятор. Перейдіть на комп`ютері в папку завантаження і знайдіть файл установки «GoogleVoiceAndVideoSetup». Двічі клацніть по ньому, щоб почати установку.

 2. Як зробити відеодзвінок, використовуючи Google+ Hangouts

  2

  Дочекайтеся завершення процесу установки. Після установки програма запуститися і почне завантаження додаткових файлів з інтернету. Просто почекайте, поки система повідомити вас про те, що завантаження завершена.

 3. Як зробити відеодзвінок, використовуючи Google+ Hangouts

  3

  Закрийте повідомлення. Натисніть кнопку «Закрити» у вікні повідомлень, щоб завершити установку плагіна і повернутися до вікна відеодзвінка.

Частина 3 з 3: Початок відеоконференції 1. Як зробити відеодзвінок, використовуючи Google+ Hangouts

  1

  Дочекайтеся відео-виклику по завершенні завантаження. Після встановлення плагіну, система негайно почне підключення послуги відеоконференції, так що просто дочекайтеся завантаження.

 2. Як зробити відеодзвінок, використовуючи Google+ Hangouts

  2

  Запрошуйте людей для відеоконференцій. Натисніть на кнопку «приєднатися», щоб почати запрошувати людей. На екрані повинен з`явитися невеликий запит у верхній частині вікна відеодзвінка. Тут введіть ім`я або адресу електронної пошти людини, яку ви хотіли б запросити в відеоконференцію.
  • Ви можете також включити режим сполучення (за бажанням) і запросити людину.

 3. Як зробити відеодзвінок, використовуючи Google+ Hangouts

  3

  Зробіть відеодзвінок. Натисніть на зелену кнопку «Запросити», щоб послати запит. Залиште вікно «Відеодзвінок» відкритим і чекайте, поки ваші друзі приєднатися.

 4. Як зробити відеодзвінок, використовуючи Google+ Hangouts

  4

  Завершіть відеодзвінок. Коли ви закінчите ваш дзвінок, натисніть на червоний значок телефонної трубки у верхній правій частині екрана.


Поради

 • Щоб здійснювати відеодзвінки Hangout, вам необхідно мати робочу веб-камеру. Перевірте керівництво користувача комп`ютера, а також вивчіть, як підключати і користуватися конкретної веб-камерою, яку ви можете придбати в будь-якому магазині електроніки.
 • Для відеоконференції необхідний швидкий інтернет, щоб відеодзвінки працювали належним чином. Переконайтеся, що ви використовуєте широкосмугове підключення або підключення DSL для забезпечення гарної якості відео.