Як ладити з людьми і бути люб'язним

Будучи ввічливим, поважним і доброзичливою людиною ви зможете багато досягти в житті, плюс отримати гарну репутацію. Читайте далі, щоб дізнатися, як цього домогтися.

Кроки

 1. Як ладити з людьми і бути люб'язним

  1

  Подумайте про людину, яку ви вважаєте дійсно люб`язним і з хорошим характером. Які якості він повинен мати? Це може бути що завгодно, від ввічливості до вміння надавати підтримку. Складіть список.

 2. Як ладити з людьми і бути люб'язним

  2

  Подивіться до чого ви прийшли. Ось деякі приклади: ввічливий, тактовний, хороший друг, щедрий, добрий і турботливий.

 3. Як ладити з людьми і бути люб'язним

  3

  Як ви думаєте, скільки з цих якостей притаманні вам? Подумайте про те, як ви можете змінити в кращу сторону відношення до вас і спілкування з людьми, які вас оточують.

 4. Як ладити з людьми і бути люб'язним

  4

  Будьте ввічливі. Ви не повинні лаятися (по крайней мере, не прямо в обличчя людині або не дуже грубо і не надто серйозно). Коли ви гнівайтесь, порахуйте до десяти і зробіть глибокий вдих. Подумайте про те, що могло статися, якби ви сказали те, що у вас було на думці в цей час. Швидше за все, це щось не дуже гарне. Якщо хтось грубий з вами, замість того, щоб встрявати у сварку, просто скажіть щось звичайне і нейтральне, наприклад «Так, добре, це ваша думка», а якщо вони вас обзивають - «І в будь-якому випадку, ви не праві, тому що я не той, ким ви мене вважаєте. Але я не збираюся обтяжувати себе суперечками з вами ». Це набагато більш зріло, ніж кричати на все горло! Розкажіть комусь, якщо людина дійсно засмучує вас. Зберігайте спокій. Будьте уважні до оточуючих і поважайте всіх інших.

 5. Як ладити з людьми і бути люб'язним

  5

  Коли справа доходить до поваги, пам`ятайте про почуття людей. Як би ви себе почували, якби хтось хотів посміятися над вами, якщо ви якраз збиралися зробити це з кимось іншим? Думайте про інших людей, як про себе в подібних ситуаціях.

 6. Як ладити з людьми і бути люб'язним

  6

  Бути хорошим другом життєво важливо, коли ви хочете здаватися люб`язним людиною. Проводьте час вашими істинними друзями, які ніколи не б`ються, не сміються над вами і не роблять вам боляче. Підтримайте одного, коли у нього проблеми і вислухайте його, працюйте над дружбою, регулярно розмовляйте з ним і будьте таким, яким хочете, щоб один був з вами. Пам`ятайте, будьте хорошим другом і у вас будуть хороші друзі у відповідь!

 7. Як ладити з людьми і бути люб'язним

  7

  Щедрість - це те, що у нас має бути серед інших хороших якостей. Зробіть листівку або подаруйте подарунок комусь на день народження чи Різдво і навчитеся ділитися.
 8. Як ладити з людьми і бути люб'язним

  8

  Завжди будьте ласкаві! Це дійсно не складно, просто бути доброзичливим, ввічливим і привітним. Все, починаючи від притримування дверей відкритою, до усмішки, може поліпшити чийсь день!

 9. Як ладити з людьми і бути люб'язним

  9

  Догляд за іншими людьми показує, наскільки ви люб`язні насправді. Запропонуйте допомогу і будьте особливо люб`язні з людиною, коли він хворий. Як щодо приготування чашечки чаю або гарячого шоколаду для члена сім`ї, коли йому погано? І ви можете просто поцікавитися справами друга, який не був у школі, щоб дізнатися, що трапилося. Навіть якщо це щось незначне, вам небайдуже як почуває себе інша людина, і це здорово!

 10. Як ладити з людьми і бути люб'язним

  10

  Тепер, сподіваюся, ви показали всьому світу, наскільки ви люб`язні і доброзичливі насправді і у вас вийде ладити з усіма набагато краще.

Поради

 • Організуйте вечірку з ночівлею для друзів або щось в цьому роді, оскільки це покаже, що ви дуже вдячні їм і раді їх бачити.
 • Запропонуйте накрити або прибрати зі столу. Ваші батьки будуть приємно здивовані і подумають, що ви насправді корисні.
 • Будьте співчуваючими, коли комусь сумно чи хтось засмучений.


 • Якщо ви поважаєте всіх інших, вас теж будуть поважати.
 • Зарозуміле поведінку погіршує самопочуття. Непогано б піти куди-небудь, наприклад, в свою кімнату і зробити те, що вам подобається, щоб знову відчувати себе краще.
 • Похвала людей є хорошим способом прояву доброти, так що хвалите людей якомога частіше.
 • Будьте самим собою.
 • Кілька друзів погано до вас ставляться? Вам стане значно краще, якщо заведете нових приятелів чи будете проводити більше часу з іншими товаришами!
 • Ведіть себе добре в школі. Чи не байдикувати, робіть домашню роботу, як тільки ви повертаєтеся додому, готуйте її вчасно і старанно працюєте. Зрештою, високі оцінки, гарні оцінки і вид щасливого, старанного і працьовитого студента, який отримує нагороди, перетворить вас в сяючу зірку!
 • У міру можливості будьте позитивні, а не похмурі і сумні.
 • Чи не висловлюйте будь-яких негативних зауважень, просто будьте ласкаві і ви будете автоматично залучати інших людей, які хотіли б бути поруч з вами, так що не хвилюйтеся, бути добрим займає небагато часу і у вас все буде добре.

Попередження

 • Не дозволяйте людям переступати через вас. Відстоюйте себе, але не агресивно.
 • Не будьте надмірно люб`язні. Так людям може здатися, що ви підлизуватися, і вас будуть вважати несправжнім одним.

Що вам знадобиться

 • Позитивний погляд на життя.
 • Всі якості, які, на вашу думку, мають значення, щоб бути люб`язним.
 • Все, що, на вашу думку, може знадобитися.