Як купити принтер

Купівля принтера ніколи не буває легкою. Ось як можна купити той, який підходить саме вам!

Кроки

 1. Як купити принтер

  1

  Перерахуйте Свої потреби. Вам потрібен принтер, який тільки друкує? Або ви хочете мати електронні копії документів? Чи ви все ще відправляєте по факсу велику кількість документів? Або ви хочете мати копії всього?

 2. Як купити принтер

  2

  Розберіться зі своїми вимогами. Якщо ви хочете один для друку документів тільки тексту, придбайте чорно-білий принтер. При друку документів з кольоровими фотографіями або веб-сторінок вам знадобиться кольоровий принтер. Тоді, якщо ви хочете робити копії все, вам знадобиться кольоровий принтер з функцією копіювання. Або, якщо відправляєте по факсу багато інформації, вам знадобиться кольоровий принтер з функцією копіювання і факсом. Зазвичай, якщо ви купуєте кольоровий копір і факс, ви також отримаєте функцію сканування. Якщо ви хочете все, придбайте кольорове пристрій «все-в-одному».

 3. Як купити принтер

  3

  Майте на увазі, що є дві основні категорії для принтерів: лазерні та струменеві принтери. Ось деякі з різних якостей:
  • Лазерні принтери коштують менше за сторінку друку, особливо якщо доступні відновлені картриджі з тонером.
  • Лазерні принтери коштують дорожче з придбанням картриджа типового 10x. Так що якщо ви роздруковуєте тільки кілька сторінок в місяць, вам, можливо, краще замінити принтер, перш ніж використовувати тонер. Можна витратити його даремно, якщо ви не використовуєте принтер.
  • Лазерні принтери також друкують швидше і є більш кращими для великої печатки, наприклад, у великому офісі. Вони друкують текст з кращою якістю, але погана якість фото в порівнянні з струменевим принтером.  • Струменеві принтери будуть використовувати менше енергії, ніж лазерні принтери. Чорнило, на відміну від порошку тонера, можуть працювати на «свіжому» принтері або якщо він намокне. Існує низька початкова вартість при покупці принтера, проте друк буде коштувати вам більше в довгостроковій перспективі при покупці чорнила.
  • Струменеві принтери гарні для друку фотографій, і в більшості випадків оснащені слотами для карток, щоб друк безпосередньо з цифрової камери.

 4. Як купити принтер

  4

  Подивіться описи. Якщо ви просто роздруковуєте веб-сторінки або кольорові документи, то вам знадобиться принтер з приблизно 2 струминними картриджами, або 2 лазерними картриджами. При друку тільки веселих фотографій вам знадобиться струменевий принтер з 4-5 картриджами або лазерний з 4 картриджами. Щоб надрукувати майже ідеальні фотографії, вам знадобиться струменевий принтер з 7 картриджами. Лазерний принтер зробить цю роботу настільки добре.

 5. Як купити принтер

  5

  Пам`ятайте, що лазерні пристрої - великі. Ви обмежені в просторі? Тоді у вас буде можливість мати тільки струменевий принтер, так як лазерні пристрої дуже великі.

 6. Як купити принтер

  6

  Розгляньте наявність доступних чорнила для принтера, а не тільки їх початкову ціну. Саме тут витрати можуть дійсно почати додаватися. Перевірте в інтернеті наявність конкретного картриджа для заміни. Попри те, що виробники принтерів можуть говорити, використання відремонтованих або сумісних картриджів не може призвести до втрати гарантії на принтер,], залежно від вашої юрисдикції.
  • Оцініть вартість друку однієї сторінки для будь-якого даного продукту. Якщо ресурс картриджа становить 300 і ціна на картриджі 30 $, то вона становитиме в середньому 10 центів за сторінку, і якщо ви друкуєте близько 200 сторінок в місяць, дивіться на вартості в середньому $ 20 на місяць.

 7. Як купити принтер

  7

  Візьміть до уваги дозвіл (більше точок на дюйм). Це простий спосіб порівняти якість зображення.


  • Стандартна чіткість для лазерних принтерів становить 600 точок на дюйм, а для струминного друку - 720 точок на дюйм.
  • 720 точок на дюйм для струменевих принтерах є придатним, але не кращим дозволом в порівнянні з 600 точками на дюйм для лазерних принтерів.

 8. Як купити принтер

  8

  Перевірте тип паперу і можливості розміру принтера. Якщо вам потрібно друкувати на щільному шаблонної папері, глянцевому папері, папері меншого або більшого формату або хотіли б двосторонній друк (можливість друку на обох сторонах), переконайтеся, що принтер може постачати всі розміри і типи паперу, який ви хотіли б використовувати.

 9. Як купити принтер

  9

  Перед покупкою принтера перевірте сайт виробника (наприклад, Epson.com), щоб переконатися, що вони забезпечують оновленнями драйверів і в даний час пропонують драйвер для вашої операційної системи.

 10. Як купити принтер

  10

  Подумайте, чи знадобляться вам також інші функції. Незалежно від того, принтер якої категорії ви вибрали, ви також будете мати додаткову можливість - «все в одному» (AIO) або багатофункціональний (МФУ) принтер. Ці AIO / МФУ пропонують додаткові функції, такі як принтер, сканер, копір і факс.

 11. Як купити принтер

  11

  Для чого буде цей принтер? Хочете використовувати його для всього будинку? Розгляньте придбання принтера з мережевим підключенням (вам знадобиться маршрутизатор / бездротовий доступ до Інтернету для цього). Мережевий принтер може бути підключений до будь-якого комп`ютера в своїй мережі так довго, поки ви отримуєте інтернет-сигнал принтера, ви можете друк без проводів. Процес налаштування набагато простіше, тому що, як правило, немає необхідності в підключення пристрою USB до комп`ютера.

Поради

 • Іноді дійсно хороша модель дешевої марки може коштувати менше, ніж вхідна модель хорошої марки. Намагайтеся уникати дешевого бренду. Пам`ятайте, ви повинні пам`ятати, що якщо ви купуєте дешевий бренд, це може просто зламатися протягом 3 років, в той час як хороший може прослужити до 7.

Попередження

 • Сторінки, видрукувані на лазерних принтерах, може бути трохи теплими на дотик, коли вони виходять з лотка. Не рухайте руку на папір той час як вона виходить, так як це може викликати опік.

Що вам знадобиться

 • Вам знадобиться принтер при налаштуванні.
 • Кабель USB досить довгий, щоб підключити принтер до комп`ютера ..
 • Телефонний кабель (якщо принтер має факс)
 • Струменеві картриджі (як правило, виробник надає перші картриджі)