Як використовувати Padlet

Як використовувати Padlet

Padlet - це веб-сайт, який дозволяє спілкуватися з іншими користувачами за допомогою текстових повідомлень, фотографій, посилань і іншого. Кожне місце для спілкування називається "стіна". Він також може бути використаний як приватної дошки оголошень. Вчителі та компанії виллються Padlet, щоб підтримати ідею творчого спілкування.




Частина 1 з 3: Початок Стіни

 1. 1

  Зайдіть на padlet.[b]com. Клікніть на кнопку зі словами "Create Something" або "Make a Wall." Вас перенаправляють на власну стіну з унікальною посиланням.

 2. 2

  Перетягніть фото з вашого робочого столу або папок комп`ютера на місце вашої стіни. Якщо ви перетягніть на віконце браузера, то картинка потрапить на вашу стіну. Клікніть на центр картинки, щоб перемістити її на інше місце стіни, або використовуйте стрілки в кутах, щоб збільшити або зменшити розмір.

 3. 3

  Зробіть подвійний клік на фото, щоб перейменувати. Введіть заголовок для фото або підпису.

 4. 4

  Клікніть або натисніть на порожнє місце на стіні. Почніть вводити текст для повідомлення.

 5. 5

  Подивіться на маленькі іконки під вашим повідомленням. Там же знаходиться кнопка-посилання, кнопка завантаження і відео. Використовуйте дані кнопки, щоб прикріпити мультимедіа елемент до вашого повідомлення.
  • Клікніть на іконку посилання, щоб прикріпити URL до повідомлення. Це хороший спосіб прикріпити фото, так як ви зможете вказати посилання на фотографію з будь-якого веб-сайту.
  • Клікніть на посилання завантаження, щоб вибрати файл на вашому комп`ютері.
  • Клікніть на відео-посилання, якщо у вас є веб-камера. Ви зможете зняти відео, разом з аудіо, і завантажити на сторінку.

 6. 6

  Клікніть на будь-який елемент стіни, щоб збільшити його для більш зручного перегляду. Клікніть на іконку олівця в правій верхній частині повідомлення, щоб дозволити авторові або власнику стіни редагувати його. Ви можете змінити розмір зображення для іншого пристрою, такого як смартфон або планшет.

 7. 7

  Скопіюйте URL в ваш браузер. Посилання має починатися з "padlet.com/wall/", разом з буквено-цифровим кодом вашої стіни. Вставте дану посилання в будь-якому браузері, щоб відкрити доступ до вашій стіні.

 8. 8

  Натисніть на значок плюса в правій колонці, щоб почати нову стіну.

Частина 2 з 3: Зміна налаштувань

 1. 1

  Клікніть на гвинтик у правій колонці. Відкриються налаштування параметрів стіни.

 2. 2

  Рухайтеся зверху вниз, щоб редагувати стіну. Почніть з розділу Basic Info, в яких входять заголовок і опис. Введіть такі деталі.



 3. 3

  Натисніть або клікніть на наступну вкладку, Wallpaper. Ви зможете вибрати текстуру паперу або дерева. Ви зможете вибрати власне зображення, а також векторіального.

 4. 4

  Виберіть макет в третій вкладці. Ви зможете вибрати випадковий макет, або ж працювати в хронологічному потоці. Третя опція - це сітка, яка виглядає як стіна Pinterest.

 5. 5

  Клацніть на вкладку Privacy, щоб вибрати конфіденційність вашої стіни за допомогою наступних опцій: приватна, захована, захищена паролем або публічна. Padlet описує кожну опцію знизу. Клікніть на "Submit", щоб зберегти дані настройки.

 6. 6

  Можливо вам варто зареєструвати акаунт і поділитися посиланням на вашу стіну. Інші налаштування конфіденційності та інші вкладки вимагають наявність аккаунта.

Частина 3 з 3: Як поділитися вашої стіною

 1. 1

  Клікніть на кнопку "Sign Up", щоб поділитися вашої стіною. Зареєструйтеся за допомогою електронної пошти та інших даних. Підтвердіть реєстрацію і поверніться на вашу стіну, використовуючи відповідну, унікальну посилання.

 2. 2

  Клікніть на кнопку Log In, якщо ви хочете поділитися вашої стіною з іншими. Додайте адреси електронної пошти в секції "Add People by Email". Потім, власники адрес отримають посилання на вашу стіну і можливість її редагування.

 3. 3

  Клікніть на кнопку для модерування ваших повідомлень, якщо використовуєте стіну для навчання. Це означає, що вам доведеться затверджувати кожне повідомлення перед тим, як воно буде відправлено на стіну. Клікніть на кнопку "Submit", щоб змінити налаштування конфіденційності.
  • Ви можете змінити параметри оповіщення про повідомлення у вкладці Notifications.

 4. 4

  Створіть посилання на вашу стіну у вкладці Address. Якщо у вас є аккаунт, то ви зможете вибрати з доступних URL, які буде просто запам`ятати в майбутньому, такі як "padlet.com/wall/mayberry."

 5. 5

  Увійдіть на стіну в перші 24 години, щоб взяти над нею контроль. Якщо ви цього не зробите, то стіна залишиться загальнодоступною і будь-хто зможе її відредагувати.

 6. 6

  Натисніть на вкладку Delete, щоб видалити стіну (ви повинні бути власником). Веб-сайт запросить підтвердження.

Поради

 • Замість подвійного кліка, натисніть на екран, якщо використовуєте планшет.

Що вам знадобиться

 • Комп`ютер / планшет