Як використовувати інструмент Brush Tool (кисть) в Adobe Illustrator

Інструмент brush tool (кисть) має безліч застосувань і пріложеній- він може бути використаний для створення спецефектів, для розфарбовування і навіть для креслення. Це керівництво покаже вам, як використовувати і поєднувати кисті, щоб створити гарний малюнок, який продемонструє різні види пензликів.

Кроки

 1. Як використовувати інструмент Brush Tool (кисть) в Adobe Illustrator

  1

  Створіть просту форму за допомогою інструменту pen tool або the shape tool. Для цього уроку ми будемо використовувати форму серця.

 2. Як використовувати інструмент Brush Tool (кисть) в Adobe Illustrator

  2

  Встановіть масштаб вашої форми в 90, 80, 60 і 40 відсотків. Ви можете зробити це, вибравши вашу форму, а потім дотримуйтесь цим шляхом: клацніть правою кнопкою миші> transform> scale
 3. Як використовувати інструмент Brush Tool (кисть) в Adobe Illustrator

  3

  Застосуйте різні види пензликів для ваших форм, такі як watercolor effect (акварельний ефект), scrollpen (сувій), calligraphy ink (каліграфічний туш) і dashed brush (пунктирна кисть). Знайдіть кисті, відкривши вашу бібліотеку кисті. Примітка: не застосовуйте будь-який ефект кисті до вашої першої формі. Це буде служити кордоном вашого малюнка.
  • Ви також можете бути творчим, вибравши інші типи кистей відповідно до ваших уподобань і стилем. 4. Як використовувати інструмент Brush Tool (кисть) в Adobe Illustrator

  4

  Змініть товщину кистей. Відрегулюйте товщину першої форми до 15 pts, другий - до 1 pt, третьої - до 2 pts, четвертої - до 4 pts, а потім п`ятою - до 2 pts.

 5. Як використовувати інструмент Brush Tool (кисть) в Adobe Illustrator

  5

  Застосуйте кольору до ваших мазкам кисті. Використовуйте такі кольори, як червоний, рожево-червоний, синій, жовтий і жовто-зелений. Дотримуйтесь комбінаціям, написаним на зображенні нижче або виберіть свої власні кольору.

 6. Як використовувати інструмент Brush Tool (кисть) в Adobe Illustrator

  6

  Тепер у вас є графічну фігура, яка використовує різні види ефектів кисті. Ви також можете використовувати цей посібник на інших творах мистецтва і малюнках.