Як імпортувати медіа файли з зовнішнього пристрою в Windows Live Movie Maker

Windows Live Movie Maker є програмним забезпеченням для редагування відео з Microsoft. Ця програма дозволяє редагувати і публікувати відео на різних платформах або сайтах, або просто створити одне для відтворення на комп`ютері. Ви можете редагувати відео, що зберігається на вашому комп`ютері локально, або ви також можете отримати ті, які зберігаються на інших пристроях, таких як телефони, фотоапарати та інші. Ви можете імпортувати медіа-файли зі своїх зовнішніх пристроїв безпосередньо в Windows Live Movie Maker і редагувати їх там.

Кроки

 1. 1

  Відкрийте Movie Maker. Movie Maker є безкоштовною доступною програмою для скачування з сайту Microsoft. Вона зазвичай поставляється деякими версіями операційної системи Windows.
  • Ви можете знайти Windows Live Movie Maker під списком програм, встановлених на вашому комп`ютері в меню "Start".

   Як імпортувати медіа файли з зовнішнього пристрою в Windows Live Movie Maker

 2. Як імпортувати медіа файли з зовнішнього пристрою в Windows Live Movie Maker

  2

  Перейдіть в "Menu.[b]" У вікні Movie Maker, натисніть на кнопку "Menu", розташовану у верхній лівій частині вікна, щоб відкрити панель меню.

 3. Як імпортувати медіа файли з зовнішнього пристрою в Windows Live Movie Maker

  3

  Натисніть на кнопку "Import from device" зі списку меню. З`явиться невелике вікно повідомлення, повідомляючи вам, що файли будуть імпортовані в Windows Live Photo Gallery. Натисніть на кнопку "OK", щоб продовжити.

 4. Як імпортувати медіа файли з зовнішнього пристрою в Windows Live Movie Maker

  4

  Виберіть зовнішній пристрій, з якого потрібно імпортувати файли. Деякі пристрої, з яких можна імпортувати:  • Компакт-диски в дисководі
  • Флеш-накопичувачі
  • Карти пам`яті
  • Камери
  • Мобільні телефони


  • Після того як ви вибрали зовнішній пристрій, натисніть на кнопку "Import", щоб почати.

 5. Як імпортувати медіа файли з зовнішнього пристрою в Windows Live Movie Maker

  5

  Зачекайте, поки програма завершить сканування. Movie Maker перевірить всі зображення, відео- та музичні файли, доступні на зовнішньому пристрої. Час сканування буде залежати від того, скільки файлів є на вашому пристрої.

 6. Як імпортувати медіа файли з зовнішнього пристрою в Windows Live Movie Maker

  6

  Керуйте файлами. Після сканування вам буде показано, скільки файлів було знайдено на зовнішньому пристрої. Тут у вас є два варіанти:
  • Review, organize, and group items to import - Ця опція перекине вас в інше вікно, де ви будете мати можливість вибрати, які мультимедійні файли з пристрою ви хочете імпортувати. Тут ви можете задати ім`я папки, в яку вони будуть скопійовані, і теги, щоб зробити пошук простіше.

   Як імпортувати медіа файли з зовнішнього пристрою в Windows Live Movie Maker

  • Import all new items now - Все медіа-файли на зовнішньому пристрої будуть імпортовані. Введіть ім`я папки, в яку вони будуть скопійовані в текстове поле "Add tags".

   Як імпортувати медіа файли з зовнішнього пристрою в Windows Live Movie Maker

 7. Як імпортувати медіа файли з зовнішнього пристрою в Windows Live Movie Maker

  7

  Імпортуйте. Після вибору потрібного варіанту натисніть "Import."

 8. Як імпортувати медіа файли з зовнішнього пристрою в Windows Live Movie Maker

  8

  Додайте файли в Movie Maker. Далі відкриється Windows Photo Gallery, показуючи всі пункти, які були імпортовані. Щоб використовувати ці файли, натисніть і перетягніть елементи, які ви хочете додати у свій фільм з фото галереї, у вікно Movie Maker.

Поради

 • Імпорт не видаляє файли з пам`яті пристрою. Він тільки робить їх копію на комп`ютері.
 • Якщо ви вже імпортували файл із зовнішнього пристрою раніше, він більше не буде відображатися при спробі імпорту знову з того ж пристрою. Тільки нові файли, які не були імпортовані ще, будуть відображатися.