Як виміряти потужність сигналу в кабелі

Якщо у ваз виникли проблеми зі швидкістю кабельного Інтернету, ви можете перевірити потужність сигналу свого підключення. Готуєтеся ви до купівлі нового широкоформатного телевізора або відчуваєте повільну швидкість Інтернету, визначення швидкості сигналу допоможе вам встановити наявність проблем. Перевірити потужність сигналу кабелю ви можете декількома способами. Використовуйте ці кроки, щоб дізнатися, як виміряти потужність сигналу кабельного Інтернету.
Метод 1 з 2: Вибір методу вимірювання потужності сигналу

 1. Як виміряти потужність сигналу в кабелі

  1

  Запустіть сканування системи. Запустіть сканування на сайті виробника модему. Деякі виробники пропонують сканування модему, за допомогою якого ви можете швидко встановити потужність свого сигналу.
  • Введіть в пошукову систему марку модему і слова «статус сигналу», щоб перейти на сайт виробника. Цей процес, як правило, автоматизований і почнеться відразу після завантаження сторінки.

 2. Як виміряти потужність сигналу в кабелі

  2

  Скачайте та встановіть програму з моніторингу або управління мережею, щоб виміряти потужність сигналу. Існує кілька безкоштовних програм моніторингу мережею, здатних дістати потрібну вам інформацію.
  • Перейдіть на сторінку завантаження програми або виконайте пошук за словами «програма моніторингу мережі» або «додаток сканування мережі», щоб знайти ряд подібних програм.

 3. Як виміряти потужність сигналу в кабелі

  3

  Зверніться до служби технічної підтримки. Зв`яжіться зі службою підтримки, якщо сканування або програма моніторингу мережі не дала потрібної інформації. Багато техніки, що займаються прокладанням кабелів, серед інших стандартних інструментів, також мають пристрої для перевірки потужності сигналів Інтернет підключення. Крім того, більшість операторів по телефону зможуть дистанційно отримати потрібну для вас інформацію. 4. Як виміряти потужність сигналу в кабелі

  4

  Купуйте цифровий транспортний адаптер або мережевий кабельний тестер, щоб виміряти потужність сигналу. Деякі провайдери кабельного зв`язку нададуть своїм клієнтам даний адаптер абсолютно безкоштовно. Якщо ви не отримали такий адаптер від свого провайдера, купіть його в магазині електроніки.
  • Скористайтеся адаптером або кабельним тестером, щоб визначити потужність сигналу підключення. Пристрій має бути підключений між модемом і вхідним кабелем від настінного роз`єму. Після підключення переконайтеся, що модем і адаптер включені, після чого натисніть на адаптері на кнопку «Info». Через кілька миттєвостей на цифровому дисплеї адаптера з`являться результати тесту.

Метод 2 з 2: Розшифровка даних, отриманих від тесту

 1. Як виміряти потужність сигналу в кабелі

  1

  Проаналізуйте дані, отримані від тесту. Тест сигналу зазвичай зосереджений на вимірюванні частоти зв`язку, відношенні сигнал-шум і на рівні потужності сигналу вашого підключення. Рівень потужності сигналу - це найважливіший фактор, що впливає на швидкість підключення. Дані між -5db-0.0db означають, що швидкість підключення знаходиться на оптимальному рівні або близькому до оптимального. Проте свідчення нижче -15db свідчать про те, що з вашою швидкістю підключення можуть бути проблеми.


Що вам знадобиться

 • Цифровий адаптер
 • Мережевий кабельний тестер