Як заряджати Kindle

Amazon Kindle представляється як пристрій, який може пропрацювати більше 30 годин на одному заряді. Його можна зарядити за допомогою комп`ютера або мережевого адаптера. Якщо ваш Kindle вимкнеться через критично низького заряду акумулятора, можливо, його доведеться повністю перезавантажити.
Метод 1 з 3: Зарядка Kindle через комп`ютер

 1. Як заряджати Kindle

  1

  Увімкніть ваш комп`ютер або ноутбук в розетку. Він повинен бути підключений до джерела живлення, щоб йому вистачило енергії для зарядки Kindle.

 2. Як заряджати Kindle

  2

  Увімкніть комп`ютер. Під час процесу зарядки необхідно, щоб комп`ютер був включеним і не переходив в режим або сплячий режим.

 3. Як заряджати Kindle

  3

  Знайдіть micro USB-кабель, який йшов в комплекті з Kindle. Якщо в комплекті з Kindle був мережевий адаптер, ви можете витягнути з нього micro USB шнур і підключити його в USB-порт комп`ютера.

 4. Як заряджати Kindle

  4

  Заряджайте Kindle, коли залишається 25% заряду акумулятора. Повністю сів Kindle може не відреагувати одразу на підключення зарядного пристрою. Якщо блимає повідомлення "critical battery", переходьте до третього способу.

 5. Як заряджати Kindle

  5

  Підключіть кінець USB-кабелю з маленьким штекером до гнізда на нижній частині Kindle. Іншу частину кабелю підключіть до USB-порту вашого комп`ютера.

 6. Як заряджати Kindle

  6

  Зачекайте кілька секунд, поки комп`ютер визначить пристрій. При підключенні до більшості комп`ютерів з`являється віконце, що інформує про новий пристрій.

 7. Як заряджати Kindle

  7

  Вирішіть, чи хочете ви використовувати електронну книжку під час її зарядки. Якщо ні, можете залишити її на 3:00 підключеної до працюючого комп`ютера.
  • Після того, як вона зарядилася, і світлодіодний індикатор на нижній частині горить зеленим, вам потрібно наслідувати інструкціям нижче, щоб безпечно витягти пристрій.

 8. Як заряджати Kindle

  8

  Подивіться на повідомлення "If you want to read or shop on your Kindle while continuing to charge over USB, please keep the USB cable attached, but eject your Kindle from your computer.[b]" Для використання пристрою під час зарядки вам потрібно його витягти.

 9. Як заряджати Kindle

  9

  Натисніть на опцію "Витягти" на діалоговому вікні, яке інформує вас про новий пристрій. Якщо ви його не бачите, знайдіть пристрій і вийміть його.
  • У разі використання Windows, відкрийте "Мій комп`ютер" і знайдіть Kindle в списку підключених пристроїв. Клацніть по влаштуванню правою кнопкою миші і натисніть "Витягти".
  • Якщо ж ви використовуєте комп`ютер під управлінням Mac, відкрийте нове вікно Finder. У лівій колонці "Пристрої" знайдіть Kindle. Праворуч від імені пристрою натисніть на символ "витяг".

 10. Як заряджати Kindle

  10

  Навіть коли ви витягнете Kindle, не від`єднуйте USB-кабель. Хоча ви будете прив`язані до місця, все ж їм можна користуватися в звичайному режимі.

 11. Як заряджати Kindle

  11

  Вимкніть його через 3 години. Перед відключенням Kindle не треба повторно витягувати.

Метод 2 з 3: Зарядка Kindle за допомогою мережевого адаптера

 1. Як заряджати Kindle

  1

  Придбайте в інтернеті мережевий адаптер micro USB. Ви можете придбати як оригінальний мережевий адаптер від Amazon, так і будь-який інший, що не оригінальний. Деякі Kindle, наприклад, Kindle Fire, мають в комплекті як USB-кабель, так і мережевий адаптер.

 2. Як заряджати Kindle

  2

  Підключіть micro USB шнур в мережевий адаптер змінного струму.

 3. Як заряджати Kindle

  3

  Увімкніть його в розетку. Переконайтеся, що ви використовуєте розетку або подовжувач зі стабільним електричною напругою.

 4. Як заряджати Kindle

  4

  Підключіть кінець шнура USB з маленьким штекером до гнізда на нижній частині Kindle. Якщо він заряджається, світлодіодний індикатор буде жовтим.

 5. Як заряджати Kindle

  5

  Залиште книгу заряджатися на 2 години. За допомогою мережевого адаптера вона заряджається швидше, ніж через комп`ютер. Коли електронна книга буде повністю заряджена, колір світлодіодного індикатора зміниться на зелений. 6. Як заряджати Kindle

  6

  Витягніть шнур micro USB від нижньої частини Kindle. Залиште зарядку в тому ж місці або відключіть її від розетки.

Метод 3 з 3: Зарядка Kindle з критично низьким рівнем заряду акумулятора

 1. Як заряджати Kindle

  1

  Спробуйте включити Kindle. Якщо акумулятор повністю розряджений, на екрані може з`явиться напис "Critical Battery". To continue using your Kindle, connect to a power source ".
  • У цьому випадку акумулятор повністю спустошений через рідкісного або частого використання.
  • Так як Kindle не має достатнього заряду навіть для визначення джерела живлення, може знадобитися кілька спроб і годин часу, щоб привести його до тями.

 2. Як заряджати Kindle

  2

  Підключіть Kindle до розетки. Краще використовувати мережевий адаптер, він заряджає швидше, ніж комп`ютер.

 3. Як заряджати Kindle

  3

  Повинен загорітися жовтий світлодіод, який свідчить про зарядку Kindle. Якщо після підключення до джерела живлення ви не бачите жовтий світлодіод, книжка не заряджається. Повторіть процедуру підключення кілька разів, поки Kindle не розпізнае джерело живлення.

 4. Як заряджати Kindle

  4

  Залиште Kindle заряджатися на 4 години. Чи не пробуйте користуватися Kindle в цей час. Однак перевіряйте, чи горить жовтий світлодіодний індикатор.

 5. Як заряджати Kindle

  5

  Після 4:00 зарядки вимкніть ваш Kindle. Перевірте, чи включається він, зсунувши кнопку включення живлення в положення вкл. Якщо він працює, можете використовувати Kindle.

 6. Як заряджати Kindle

  6

  У випадку, якщо він до цих пір не включився, посуньте кнопку живлення вправо на 20 секунд. Вам потрібно почати процес перезавантаження Kindle в режимі відновлення.

 7. Як заряджати Kindle

  7

  Відпустіть кнопку "Живлення". Натисніть кнопку "Home" на 30-45 секунд. Коли екран блимає, відпустіть її.

 8. Як заряджати Kindle

  8

  Поки екран блимає, натисніть букву "R" (якщо на вашому Kindle є клавіатура). Тримайте кнопку "R", поки екран не почне знову блимати.

 9. Як заряджати Kindle

  9

  Підключіть ваш пристрій до розетки, використовуючи кабель micro USB і адаптер живлення. Залиште Kindle заряджатися на кілька годин. Перевірте, щоб світився жовтий світлодіод.
  • У підсумку повинен з`явиться домашній екран, і ви зможете користуватися своєю електронною книгою.
  • Під час цього процесу повідомлення про критичний заряді акумулятора може з`являтися знову.

Поради

 • Уникайте появи критичних ситуацій з акумулятором. Для цього використовуйте Kindle якомога частіше і заряджайте його, коли залишок заряду знаходиться на рівні 25 відсотків. Навіть якщо ви його не використовуєте, акумулятор поступово розряджається.

Що вам знадобиться

 • Кабель micro USB
 • Мережевий адаптер USB
 • Розетка / подовжувач