Як заряджати iPhone або iPod

Всі знають, як зарядити акумулятор: просто включити в розетку, чи не так? Так, але це ще не все! Термін служби акумулятора залежить не від того, що ви використовуєте, а від того, як ви це використовуєте. У цій статті ми розповімо, що робити для оптимальної зарядки вашого iPhone або iPod.
Частина 1 з 2: Зарядка акумулятора

 1. Як заряджати iPhone або iPod

  1

  Підключіть зарядний пристрій. Це легка частина. Використовуючи адаптер, який йшов в комплекті з iPhone або iPod, підключіть один кінець до джерела живлення, а інший - до свого девайсу. Але є одна трудність: Apple використовує кілька різних штекерів і способів підключення. Ось деякі з них:
  • Підключіть кабель в USB-роз`єм вашого комп`ютера, а інший кінець - до вашого пристрою. Цим способом можна не тільки заряджати телефон, але також і обмінюватися даними між пристроєм і комп`ютером (робити резервні копії даних, оновлювати пристрій і синхронізувати інформацію).

 2. Як заряджати iPhone або iPod

  2

  Використовуйте правильний штекер. Для різних пристроїв існують різні штекери. На старих iPod використовувався USB-раз`ем- в останні кілька років для iPod і iPhone стали застосовувати плоскі 30-контактні роз`єми, а на нових пристроях вже використовується мініатюрний роз`єм Lightning. Переконайтеся, що ви використовуєте штекер, який підходить для вашого пристрою.

 3. Як заряджати iPhone або iPod

  3

  Переконайтеся, що пристрій дійсно заряджається. Деякі джерела харчування не мають достатньої потужності, щоб зарядити пристрій. У цьому випадку, відповідно, замість знайомої іконки зарядки з`явиться напис "Ні зарядки". Тоді вам доведеться використовувати концентратор із зовнішнім живленням (активний хаб) або зовнішній блок живлення. Підключіть кінець кабелю з USB-штекером в зовнішній блок живлення або активний хаб, а іншою стороною - в ваш пристрій.

Частина 2 з 2: Максимальне збільшення терміну служби акумулятора

 1. Як заряджати iPhone або iPod

  1

  Підтримуйте програмне забезпечення (ПЗ) в актуальному стані. Так як час роботи від акумулятора є однією з найважливіших характеристик для кожного мобільного пристрою, Apple постійно намагається поліпшити працездатність акумулятора. Нове ПЗ може поліпшити роботу акумулятора.

 2. Як заряджати iPhone або iPod

  2

  Відрегулюйте яскравість. Точно так само, як зменшення яскравості освітлення в будинку зменшує рахунки за електрику, так і зменшення яскравості екрану вашого пристрою зменшує споживання енергії. Якщо у вашому пристрої є опція автоматичної настройки яскравості, включіть її, і вона буде підлаштовувати яскравість екрану під освітлення.

 3. Як заряджати iPhone або iPod

  3

  Вимкніть поштові сервіси. Email провайдери, такі як Yahoo, Google або MS Exchange, сповіщають вас про нові повідомлення за допомогою push-повідомлень, які використовують частину заряду з кожним повідомленням. Вимкніть push-повідомлення для пошти, контактів, календаря> "Завантаження даних". Ваша пошта все ще буде приходити до вас на смартфон за допомогою "Завантаження" - налаштування, якою ви можете керувати на противагу поштових сервісів, контролюючим вас.

 4. Як заряджати iPhone або iPod

  4

  Не використовуйте завантаження занадто часто. Якщо вам не треба перевіряти пошту кожні 15 хвилин, поставте перевірку через триваліші інтервали часу. Можна виставити перевірку через кожні 15 хвилин, 30 хвилин, кожну годину або вручну. 5. Як заряджати iPhone або iPod

  5

  Вимкніть push-повідомлення. Бачили зверху іконок електронної пошти, Facebook, VK, повідомлень і телефону червоні кружечки з білими цифрами всередині? Так ось це і є push-повідомлення. Чим більше їх активовано - тим більше витрачається заряд акумулятора. В панелі повідомлень можна відключити push-повідомлення для кожного додатка окремо. Цим ви не заблокуєте вхідну інформацію, просто вас не будуть автоматично інформувати про неї.

 6. Як заряджати iPhone або iPod

  6

  Вимкніть додатки, які використовують інформацію про місцезнаходження. Служби геолокації використовують GPS-супутники, точки доступу Wi-Fi і розташування веж стільникового зв`язку для визначення вашого місця розташування. При першому запуску такої програми вона запитує дозволу на використання служб геолокації, надалі ж їх включення відбуватиметься без запиту. Зайдіть в панель "Приватність", натисніть на "Служби геолокації" і проскануйте свої додатки. Вимкніть ті, які ви рідко використовуєте, або ж повністю службу геолокації.

 7. Як заряджати iPhone або iPod

  7

  Перейдіть в "Режим польоту". Коли ви перебуваєте в зоні зі слабким покриттям, або якщо воно зовсім відсутня, ваш телефон постійно в режимі пошуку. Якщо ви знаєте, що будете перебувати в зоні без сигналу мобільної мережі, переключіться в "Режим польоту". Ви не зможете телефонувати або приймати дзвінки, але коли повернетеся в зону впевненого прийому - у вас ще буде повно заряду.

 8. Як заряджати iPhone або iPod

  8

  Коли не використовуєте телефон - вимкніть дисплей. За замовчуванням, iPhone і iPod блокуються через 5 хвилин. Ви все ще зможете приймати дзвінки та повідомлення, але, так як дисплей буде вимкнено, заряд акумулятора витрачатиметься не так швидко.

Поради

 • Деякі чохли провокують нагрів пристрої під час зарядки. Це, в свою чергу, негативно впливає на ємність акумулятора. Якщо це відбувається через чохла, зніміть його перед зарядкою.
 • Використовуйте ваш пристрій! Ваш iPhone або iPod буде працювати краще, якщо його регулярно використовувати. Хоча б раз на тиждень робіть повний цикл зарядки: повністю розрядите ваш пристрій, а потім зарядіть до 100%.

Попередження

 • Будьте обережні, якщо використовуєте відключений від живлення ноутбук для зарядки iPod або iPhone. При зарядці пристрою акумулятор ноутбука розряджається швидше.