Як зарядити ваш iPod

У деяких людей виникають проблеми з підзарядкою їх iPod. Це покрокова інструкція, яка пояснює прості способи зарядки вашого пристрою.

Кроки

 1. Як зарядити ваш iPod

  1

  Дістаньте зарядний пристрій для вашого iPod (дивіться нижче розділ «Що вам знадобиться»). У цьому немає необхідності при наявності у вас комп`ютера і USB-кабелю для iPod.

 2. Як зарядити ваш iPod

  2

  Підключіть iPod до зарядного пристрою. Ви повинні побачити наявний рівень заряду в правому верхньому куті або на весь екран у вигляді значка великої батареї.

 3. 3

  Від`єднайте iPod, коли прочитаєте повідомлення «Зарядка завершена». Повна зарядка акумулятора - кращий варіант для продовження експлуатації батареї.

Метод 1 з 2: Комп`ютер / Адаптер
 1. Як зарядити ваш iPod

  1

  Підключіть USB-кабель до комп`ютера або USB порту адаптера. Деяким адаптерам не потрібно якої-небудь збірки, і тому там відсутня USB порт (найчастіше як в настінних або автомобільних вихідних отворах).

 2. Як зарядити ваш iPod

  2

  Підключіть інший кінець до iPod. Для більшості роз`ємів iPod потрібно тільки акуратне натискання, однак в інших типах коннектора вам доведеться натиснути на кнопки збоку, щоб розтягнути бічні виступи.

Метод 2 з 2: Стеріосистема або Док-станція

 1. 1

  Переконайтеся, що стереосистема підключена. 2. 2

  Помістіть пластикову вставку (якщо доступно), яка йшла в комплекті зі стереосистемою або док-станцією, в порт. Це необхідна дія, тільки якщо у вас є iPod меншого розміру, ніж iPod classic. Крім того, iPod classic з товстою кришкою або обкладинкою може не підходити належним чином.

 3. 3

  Підключіть iPod до док-станції або стереосистеми.

Поради

 • Ви можете прослуховувати музику, поки ваш iPod заряджається через док-станцію або за допомогою адаптера, але не в момент приєднання його до комп`ютера. У деяких випадках у вас з`явиться можливість витягти iPod з ПК- однак, якщо ви залишите пристрій підключеним, тоді воно все одно буде заряджатися, а ви зможете використовувати iPod в той же самий час. В іншому випадку, вам доведеться слухати музику на своєму iPod через комп`ютер за допомогою програми iTunes.

Попередження

 • Завжди заряджайте свій iPod, якщо застосовуєте його в якості аутентифікатора для вашого пароля Starcraft 2. Інакше ви заманите своїх друзів і близьких в круговорот розчарування і відстрочених ігор, причому буде нікого звинувачувати, крім як самого себе. Та себе, тільки ви винні.

Що вам знадобиться

 • iPod
 • Зарядний пристрій