Як запустити комп'ютер з CD

Іноді виникає необхідність запустити комп`ютер з CD, щоб його полагодити або вдосконалити. Проблема в тому, що більшість комп`ютерів завантажується з жорсткого диска і навіть не намагається завантажитися з CD. Змусити ваш комп`ютер це зробити може бути непросто, тому ретельно дотримуйтесь описаним тут крокам, щоб запустити комп`ютер правильно.
Метод 1 з 2: Запуск PC

 1. Як запустити комп'ютер з CD

  1

  Вставте диск. Диск повинен бути CD або DVD, придатним для запуску. Наприклад, діагностичний диск або інсталяційний диск Windows.

 2. Як запустити комп'ютер з CD

  2

  Перезапустіть комп`ютер. Перш ніж ви зможете запустити комп`ютер з CD / DVD, вам треба переконатися, що CD / DVD дисковод вказаний як первинне джерело запуску.
  • Побачивши логотип виробника, натисніть зазначену клавішу, щоб зайти в установче меню BIOS. Клавіші можуть бути різними в залежності від виробника, але найчастіше зустрічаються F2, F10, F12 і Del. Клавіша, яку вам треба буде натиснути, буде вказана під логотипом або на бічній частині екрана.

   Як запустити комп'ютер з CD

  • Опинившись в меню BIOS, виберіть меню «Boot». У всіх виробників інтерфейс BIOS дещо відрізняється. Шукайте варіації назви «Boot».

   Як запустити комп'ютер з CD

  • В меню «Boot» використовуйте стрілки, щоб відзначити первинне джерело запуску і вказати CD / DVD дисків. Кожне меню BIOS буде трохи інакше іменувати ваш дисковод - по імені виробника, за назвою «Optical Drive» або просто «CD / DVD».

   Як запустити комп'ютер з CD

  • Вказавши CD / DVD дисковод в якості первинного джерела запуску, збережіть зміни і виходите. Комп`ютер перезавантажиться.

   Як запустити комп'ютер з CD 3. Як запустити комп'ютер з CD

  3

  Запустіть його з CD. Коли логотип виробника зникне, вам, найімовірніше, буде запропоновано натиснути будь-яку клавішу, щоб запустити комп`ютер з CD. У деяких випадках перезапуск відбудеться автоматично.

Метод 2 з 2: Запуск OS X

 1. Як запустити комп'ютер з CD

  1

  Вставте диск. Диск повинен бути CD або DVD, придатним для запуску, наприклад, інсталяційний диск Mac OS X. Перезапустіть комп`ютер.

 2. Як запустити комп'ютер з CD

  2

  Натисніть і утримуйте клавіші С і Option. Почувши "дзвони" перезавантаження, утримуйте тільки Option або С залежно від того, що ви хочете зробити. Option приведе вас до меню, де вам запропонують вибрати, звідки ви хочете перезапустити комп`ютер, і ви зможете вибрати CD / DVD дисків. Клавіша З пропустить це меню і автоматично запустить комп`ютер з CD / DVD дисковода.
  • Вам доведеться утримувати клавішу кілька секунд. Зачекайте, поки з`явиться меню або почнеться перезавантаження.

   Як запустити комп'ютер з CD

  • Запуск з CD / DVD йде повільніше, ніж завантаження з жорсткого диска, тому не переймайтеся, якщо комп`ютер працює повільніше звичайного.

   Як запустити комп'ютер з CD