Як запустити комп'ютер у безпечному режимі

При запуску комп`ютера в безпечному режимі завантажуються тільки основні системні файли та драйвери, надаючи вам можливість для усунення неполадок. Виконайте наступні дії, щоб запустити комп`ютер у безпечному режимі для Mac OS X, Windows 8, Windows 7, Windows Vista і Windows XP.
Метод 1 з 3: Windows 8

 1. Як запустити комп'ютер у безпечному режимі

  1

  Увімкніть комп`ютер з Windows 8.

 2. Як запустити комп'ютер у безпечному режимі

  2

  Натисніть на значок "Power" при вході в Windows 8.

 3. Як запустити комп'ютер у безпечному режимі

  3

  Утримуючи клавішу "Shift", натисніть "Перезавантаження". Ви побачите екран, що дозволяє Вам вибрати режим завантаження.

 4. Як запустити комп'ютер у безпечному режимі

  4

  Виберіть "Безпечний режим / Safe mode" з пропонованих варіантів і натисніть "Enter". Ваш комп`ютер завантажиться в безпечному режимі.

Метод 2 з 3: Windows 7, Windows Vista і Windows XP

 1. 1

  Видаліть зовнішні носії інформації (DVD, CD, USB-накопичувачі.

 2. 2

  Увімкніть або перезавантажте комп`ютер.

 3. 3

  Натисніть і утримуйте кнопку "F8" при перезавантаження комп`ютера. Ви побачите екран, що дозволяє вам вибрати режим завантаження.

 4. 4

  Виберіть "Безпечний режим", використовуючи клавіші зі стрілками, а потім натисніть "Enter". Ваш комп`ютер завантажиться в безпечному режимі.

Метод 3 з 3: Mac OS X 1. 1

  Увімкніть комп`ютер з Mac OS X.

 2. 2

  Як тільки ви почули стартовий звук завантаження вашого комп`ютера, відразу натисніть і утримуйте "Shift".

 3. 3

  Відпустіть "Shift" відразу після того, як ваш екран відобразить сірий логотип Apple. Ваш Mac комп`ютер завантажиться в безпечному режимі.

Поради

 • Вийдіть з безпечного режиму, перезагрузив комп`ютер і дозволивши йому завантажитися як звичайно.
 • Якщо ваш комп`ютер завантажується як звичайно (без завантаження в безпечному режимі), перезавантажте комп`ютер і повторіть всі кроки, поки ваш комп`ютер не запуститься в безпечному режимі. Іноді завантажитися в безпечному режимі не вдається через несвоєчасне натискання "Shift" або "F8".
 • Якщо ви не можете завантажитися в безпечному режимі на Mac OS X (бо клавіатура не працює), отримаєте віддалений доступ до вашого комп`ютера з іншого комп`ютера і в терміналі введіть "sudo nvram boot-args =" - x ". Обраний комп`ютер запускається в захищеному режимі.
 • Якщо на вашому комп`ютері стоять дві різні версії операційний системи Windows, при завантаженні ви можете вибрати, яку з них запустити в безпечному режимі.
 • Якщо клавіші зі стрілками не працюють при спробі вибрати "Безпечний режим", натисніть клавішу NUM LOCK на клавіатурі, щоб розблокувати клавіші зі стрілками.