Як завести дитину в Sims Freeplay

Після того, як ви одружилися симов в грі Sims Freeplay, у вас з`явиться нова мета. І ця мета - завести дитину! Дотримуйтесь простих вказівок, наведених нижче, щоб досягти цієї мети. Це буде дуже просто!

Кроки

 1. Як завести дитину в Sims Freeplay

  1

  Одружилися симов. Щоб завести дитину, природно, для початку потрібно одружити симов. Для цього потрібно, щоб Сіми жили разом і один з них зробив пропозицію іншому. Коли вони будуть заручені, вам потрібно буде продовжувати бути романтичним, поки шкала відносин не стане повною, тоді у вас з`явиться опція "одружитися".
  • Для того, щоб у вас з`явилася можливість одружити симов, вам потрібно буде постійно виконувати завдання, які будуть покращувати відносини між сімамі.
  • Коли будете робити пропозицію, купіть дороге кільце, щоб вас не відкинули.



  • Не варто переїжджати, якщо Сіми ще не заручені.

 2. Як завести дитину в Sims Freeplay

  2

  Купуйте люльку. Коли Сіми нарешті стали чоловіком і дружиною, настав час купити в будинок люльку. Однак для цього вам спочатку потрібно буде купити магазин товарів для дітей! Після цього просто поставте люльку, щоб завести дитину.
  • Люльки можна знайти в меню у відділі для малюків.


  • Чим дорожче люлька, тим швидше з`явиться дитина.

 3. Як завести дитину в Sims Freeplay

  3

  Поставте люльку. Щоб поставити люльку, купіть її або натисніть на інвентар, якщо ви купили її прямо в магазині товарів для дітей. Після цього знайдіть вільний квадрат в будинку і натисніть галочку.

 4. Як завести дитину в Sims Freeplay

  4

  Створіть дитини. Коли дитина нарешті з`явиться, натисніть на люльку, щоб ввести ім`я, вибрати стать і інші деталі.

 5. Як завести дитину в Sims Freeplay

  5

  Додайте дитини. Ви можете додати ще одну дитину, купивши нову люльку в режимі будівництва. Вам також потрібно буде перейти на наступний рівень, щоб додати нового сіма.
  • Якщо для вашого рівня у вас вже максимальну кількість симов, просто видаліть одного з них з через меню редагування персонажа. Ви також можете зменшити кількість симов, якщо тимчасово переселити когось із них в інше місто.
  • Перед тим, як додавати дитини, переконайтеся, що Сіми одружені, і в будинку знаходиться хоча б один дорослий.