Як заблокувати сайт в Firefox

Якщо в якості браузера ви користуєтеся Firefox і хочете заблокувати сайти від перегляду, то знайте, що в Firefox немає встановленого блокувальника сайтів. Тим не менш, в Firefox можна встановити програму-додаток, наприклад, BlockSite, яка буде блокувати сайти згідно введеному списком.

Кроки

 1. Як заблокувати сайт в Firefox

  1

  Запустіть Firefox і відкрийте меню браузера (у верхньому лівому куті екрану). У меню виберіть «Додатки» і натисніть «Отримати доповнення».

 2. Як заблокувати сайт в Firefox

  2

  У рядку пошуку введіть «BlockSite» і натисніть Enter. Натисніть «Встановити», а потім натисніть «Запустити зараз» (або закрийте браузер, а потім знову запустіть його).
 3. Як заблокувати сайт в Firefox

  3

  Ще раз відкрийте меню браузера (у верхньому лівому куті екрану). У меню виберіть «Додатки» і натисніть «Розширення» .У списку знайдіть «BlockSite». Натисніть «Налаштування».

 4. Як заблокувати сайт в Firefox

  4

  Поставте галки у опцій «Enable BlockSite», «Enable warning messages» і «Enable link removal». Також відзначте опцію «Blacklist».

 5. Як заблокувати сайт в Firefox

  5

  Натисніть «Add» і в полі «Location» введіть або скопіюйте адресу сайту, який ви хочете заблокувати. Натисніть OK. 6. Як заблокувати сайт в Firefox

  6

  Поставте галку у «Enable authentication» і введіть пароль, якщо ви хочете запобігти несанкціонованому доступу до налаштувань розширення BlockSite.

Поради

 • Також використовуйте BlockSite для створення списку сайтів («білий список»), які будуть відкриватися в браузері (сайти, не внесені в цей список, відкриватися не будуть). Для створення такого списку відзначте опцію «Whitelist» (а не «Blacklist») і додайте дозволені сайти.
 • Використовуйте функції імпорту та експорту налаштувань для копіювання списку сайтів на інші комп`ютери (на яких встановлено розширення BlockSite). Для цього натисніть «Export», введіть ім`я файлу і натисніть «Зберегти». Скопіюйте цей файл на інший комп`ютер. Потім запустіть на ньому Firefox, відкрийте налаштування розширення BlockSite і натисніть "Import". Виберіть скопійований файл і натисніть OK.
 • Якщо ви забули пароль до налаштувань BlockSite, в адресному рядку браузера введіть: about: config та натисніть Enter. Тепер або клацніть правою кнопкою миші по «BlockSite.authenticate» і виберіть «Reset», або видаліть запис «BlockSite.password». Це призведе до скидання пароля до налаштувань BlockSite.