Як додати Layer Mask в Photoshop

Шар маски в Photoshop використовується для управління прозорістю шару. Це здорово, якщо ви хочете навчитися керувати шарами за допомогою маски. Незважаючи на те, що ви можете використовувати прозорість самого шару, використання маски дає набагато більше можливостей в управлінні, що показуєте і що приховуєте. А ще плюс в тому, що ви робите все це, не стираючи жодного пікселя! Ми покажемо вам, як отримати максимальну віддачу від цієї функції.
Метод 1 з 2: Створення Layer Mask

 1. Як додати Layer Mask в Photoshop

  1

  Виберіть шар. Виділіть шар, який ви хочете замаскувати. Переконайтеся, що шар видно, інакше ви не зможете застосувати цю функцію.

 2. Як додати Layer Mask в Photoshop

  2

  Виберіть область. Використовуючи Marquee tool (натисніть M, щоб вибрати його), виберіть область, яку ви хочете відкрити.
  • Зверніть увагу, що якщо ви хочете плавний перехід, встановіть стиль «Feather», перш ніж виділяти область.

 3. Як додати Layer Mask в Photoshop

  3

  Створіть маску. Натисніть кнопку Add Layer Mask внизу палітри шарів.
  • Або ви можете створити маску зайшовши в меню [b]Layer вибравши [b]Layer Mask, потім [b]Reveal Selection.

 4. Як додати Layer Mask в Photoshop

  4

  Отримайте результат. Після додавання маски шару зображення буде виглядати правильно. Зверніть увагу, що особа кошеня залишається виділеним у верхньому шарі за рахунок прозорості цього шару, що дозволяє не змінювати сам нижній шар.

Метод 2 з 2: Підкоригує Layer Mask

 1. Як додати Layer Mask в Photoshop

  1

  Точна настройка маски шару. Ви можете захотіти отримати від цієї функції трохи більше, ніж просто віньєтка, і "пошаманіть" в Photoshop за допомогою маски шару. Ось як це зробити.

 2. Як додати Layer Mask в Photoshop

  2

  Налаштування шарів вашого документа. У цьому прикладі ми хочемо, щоб велика гора на тлі була великою, а не маленькою як у вихідному зображенні. Ми розміщуємо збільшене гірське зображення на фоновому шарі, зображення людини на верхньому шарі.

 3. Як додати Layer Mask в Photoshop

  3

  Виділіть частину зображення. На цей раз, замість того щоб використовувати Marquee tool, використовуйте інструмент Pen (Натисніть P для активації). Виділіть область навколо людини, яку ви хочете вибрати, а потім налаштуйте за допомогою Direct Selection Tool (A).

 4. [b]Як додати Layer Mask в Photoshop

  4

  Перетворіть виділене. Вибравши виділену область, правою кнопкою миші на ній і виберіть [b]Make Selection ... "  • Встановіть значення вибору за бажанням.

 5. Як додати Layer Mask в Photoshop

  5

  Натисніть Layer Mask. Ви також можете використовувати меню, як описано вище. Обрана область залишиться видимою, невиділення область буде прихована під цим шаром.

 6. Як додати Layer Mask в Photoshop

  6

  Відредагуйте маску шару. Якщо ви хочете показати більше на передньому шарі просто виділіть цю частину, ви можете намалювати маску так, щоб показати більше переднього тла. Виберіть інструмент Brush (B), встановіть колір переднього плану на білий, і зафарбуйте частину, яку ви хочете зберегти.
  • У цьому випадку вода була поміщена на задній план, а гора просто збільшена окремо.
  • Ви також можете зафарбувати задній шар чорним кольором, щоб уникнути присвятив.
  • Чорний на 100% прозорий, і білий на 100% непрозорий. Ви також можете використовувати відтінки сірого, які зроблять маски напівпрозорими. Наприклад, якщо ви малюєте маску шару 50% сірий, ви частково виділяєте фоновий шар, і частково приховуєте шар переднього плану. Це добре для спеціальних ефектів.

Поради

 • Щоб дублювати шар-маску, клацніть по масці, утримуйте Option або ключ Alt і перетягніть в шар, де ви хочете продублювати маску.
 • Щоб інвертувати маску шару, натисніть на масці шару і CTRL + I (або на Mac, Command + I)
 • How to Create a Silhouette in Photoshop