Як додати текст в Photoshop

Adobe Photoshop - це програма, в якій редагуються зображення. Тим не менш, ви можете додати текст в Photoshop і налаштувати такі параметри, як шрифт, його розмір і колір. Майте на увазі, що головною причиною додавання тексту в Photoshop є бажання написати коментар до фото, а не вводити довгі речення для створення текстового документа.

Кроки

 1. Як додати текст в Photoshop

  1

  Встановіть програму Photoshop на вашому комп`ютері.

 2. Як додати текст в Photoshop

  2

  Виберіть інструмент «Текст» (значок у вигляді літери «Т»). Клацніть правою кнопкою миші по значку інструмента «Текст» і в меню виберіть один з наступних варіантів:
  • Інструмент «Горизонтальний текст». Це найбільш часто використовується інструмент, що дозволяє вводити текст горизонтально, зліва направо.
  • Інструмент «Вертикальний текст». Використовується для введення тексту вертикально, зверху вниз (слова розташовані вертикально, а не горизонтально).
  • Інструмент «Горизонтальний текст-маска». Дозволяє вводити текст горизонтально з його подальшим вибором. Ви можете використовувати вибраний текст як завгодно, наприклад, зробити всередині нього заливку.  • Інструмент «Вертикальний текст-маска». Аналогічний інструменту «Горизонтальний текст-маска», але дозволяє вводити текст вертикально.

 3. Як додати текст в Photoshop

  3

  Натисніть на область зображення, в якій ви хочете додати текст.

 4. Як додати текст в Photoshop

  4

  Клацніть і утримуйте мітку на одному з кутів створеного текстового поля. Перетягніть мітку вгору, вниз або в сторони, щоб змінити розмір текстового поля (надайте текстовому полю приблизний розмір тексту, який ви хочете ввести).

 5. Як додати текст в Photoshop

  5

  У текстовому полі введіть текст. 6. Як додати текст в Photoshop

  6

  Відредагуйте текст, використовуючи текстову панель інструментів (у верхній частині вікна Photoshop, під панеллю меню програми). Ви можете відредагувати наступні параметри тексту:
  • Тип використовуваного інструменту. Ви можете вибрати будь-який з текстових інструментів, описаних вище.
  • Шрифт. Ви можете вибрати шрифт, наприклад, Arial иили Times New Roman.
  • Розмір шрифту. Ви можете збільшити або зменшити розмір тексту.
  • Вирівнювання тексту. Ви можете відцентрувати текст або вирівняти його по правому або лівому краю.
  • Колір шрифту. Ви можете змінити колір шрифту.

 7. Як додати текст в Photoshop

  7

  Клацніть за межами текстового поля або натисніть Ctrl + Enter, щоб побачити остаточний варіант тексту.

Поради

 • Щоб швидко додати текст в Adobe Photoshop, натисніть клавішу "T" на клавіатурі. Буде вибраний інструмент «Текст».

Попередження

 • Сполучення клавіш не працюють, коли ви використовуєте інструмент «Текст», тому що в цей момент Photoshop розпізнає будь-яке натиснення клавіш на клавіатурі як введення тексту.