Як додати посилання на блог в Twitter

Існує велика кількість соціальних мереж, але жодна з них не досягла легендарного статусу Twitter-a. Даний веб-сайт дозволяє користувачам обмінюватися швидкими повідомленнями, і людям це подобається. Деякі навіть залишають посилання на власні веб-сайти, щоб збільшити трафік на своїх блогах. У вас не складе труднощів це зробити за допомогою телефону або комп`ютера.
Метод 1 з 2: За допомогою комп`ютера

 1. Як додати посилання на блог в Twitter

  1

  Запустіть браузер. Натисніть двічі на іконку браузера, щоб його запустити.

 2. Як додати посилання на блог в Twitter

  2

  Відкрийте веб-сайт Twitter-а. Коли відкриється браузер, введіть twitter.com в адресному рядку та натисніть на Enter. Відкриється сторінка входу на Twitter.

 3. Як додати посилання на блог в Twitter

  3

  Увійдіть в Twitter під своїм акаунтом. Введіть адресу електронної пошти та пароль у відповідних полях і клікніть на "Log in", щоб увійти під вашим аккаунтом.

 4. Як додати посилання на блог в Twitter

  4

  Відкрийте меню Settings. Клікніть на іконку шестерні в правому верхньому куті екрану.

 5. Як додати посилання на блог в Twitter

  5

  Відкрийте настройки Website. Клікніть на "Edit Profile", відкриється сторінка з інформацією про вашому профілі. Якщо ви прокрутіть вниз, то зможете побачити налаштування "Website." Натисніть на дану опцію, щоб відкрити настройки Веб-сайту.

 6. Як додати посилання на блог в Twitter

  6

  Залиште посилання на ваш блог. Існують два способи це зробити:
  • Перше, ви зможете ввести посилання на ваш блог вручну у відповідне поле.
  • Друге, ви можете відкрити нову кладку браузера і перейти на ваш блог. Скопіюйте адресу посилання на ваш блог, виділивши його в адресному рядку. Далі, натисніть кнопку "Copy" (або використовуйте Ctrl + C на Windows- Cmd + C на Mac), поверніться на вкладку з Twitter-ом, клікніть на відповідне поле і натисніть на кнопку "Paste" (або використовуйте Ctrl + V на Windows , Cmd + V на Mac). Таким чином ви вставите посилання на ваш блог.

 7. Як додати посилання на блог в Twitter

  7

  Збережіть налаштування. Прокрутіть вниз сторінки і клацніть на синю кнопку "Save", щоб зберегти зроблені зміни і додати посилання на ваш блог.

Метод 2 з 2: За допомогою смартфона 1. Як додати посилання на блог в Twitter

  1

  Запустіть додаток Twitter. Натисніть на іконку Twitter-а, щоб запустити програму.
  • Якщо у вас немає програми Twitter, то скачайте і встановіть його у відповідному магазині додатків. Введіть в поле пошуку Twitter, потім виберіть першу опцію, щоб подивитися додаткову інформацію та встановити цей додаток. Натисніть на кнопку "Install" або "Download", щоб почати установку.

 2. Як додати посилання на блог в Twitter

  2

  Увійдіть під своїм акаунтом Twitter-а. Клікніть на поле з назвою email і введіть адресу електронної пошти. Потім клікніть на поле під ним і введіть пароль.
  • Коли закінчите, натисніть на кнопку "Log in", щоб увійти під своїм акаунтом.

 3. Як додати посилання на блог в Twitter

  3

  Відкрийте налаштування вашого профілю. Клікніть на кнопку з трьома крапками, в кутку, щоб відкрити контекстне меню, потім клацніть на першу опцію.

 4. Як додати посилання на блог в Twitter

  4

  Виберіть "Edit Profile.[b]" Дана кнопка знаходиться під картинкою вашого профілю.
  • Відкриється екран зі стандартними настройками профілю.

 5. Як додати посилання на блог в Twitter

  5

  Введіть посилання на ваш блог. Друга опція знизу буде називатися "Website" - клікніть на неї і введіть URL вашого блогу.

 6. Як додати посилання на блог в Twitter

  6

  Збережіть зміни. Клікніть на синю кнопку "Save", щоб підтвердити додавання нової посилання. Ви додали посилання до вашого профілю.