Як додати прозорість в Photoshop

Photoshop дозволяє користувачам створювати зображення з прозорими елементами (прозорим фоном, прозорим шаром і прозорими частинами), використовуючи різні настройки (наприклад, метр непрозорості або настройки фону), які з`являються, коли ви створюєте новий документ. Більше того, ви можете використовувати інструменти виділення або гумки, щоб встановити прозорість тільки певних частин вашого зображення. Зазвичай прозорість в Photoshop необхідна, коли зображення повинно бути надруковано на папері з текстурованим фоном або поміщено на веб-сторінці. Дуже скоро і ви зможете з легкістю додавати прозорість до ваших зображень.
Метод 1 з 4: Створення прозорого фону

 1. Як додати прозорість в Photoshop

  1

  Натисніть "Файл"> "Новий". Натисніть на кнопку "Файл" в повернемо меню програми і виберіть "Новий ..." На екрані з`явиться діалогове вікно, в якому ви зможете задати налаштування нового документа Photoshop.

 2. Як додати прозорість в Photoshop

  2

  Виберіть "Прозорий". У діалоговому вікні, напроти слів "Зміст фону", виберіть опцію "Прозорий". Ця секція знаходиться в самій нижній частині діалогового вікна.

 3. Як додати прозорість в Photoshop

  3

  Натисніть OK. Натисніть на кнопку OK.

 4. Як додати прозорість в Photoshop

  4

  Перевірте шари. Подивіться на панель шарів в правій частині екрана (вона повинна бути відкрита за замовчуванням). Шар фону повинен бути пофарбований у сіро-білу шашечку (вказуючи на те, що він прозорий).

Метод 2 з 4: Додавання прозорості до шару

 1. Як додати прозорість в Photoshop

  1

  Виберіть шар. Виберіть шар, який ви хочете зробити прозорим, в панелі шарів.

 2. Як додати прозорість в Photoshop

  2

  Налаштуйте непрозорість. Натисніть на віконце поруч зі словом "Непрозорість" у верхньому правому куті панелі шарів. Непрозорість за замовчуванням: 100%.

 3. Як додати прозорість в Photoshop

  3

  Зменшите непрозорість. Перетягніть стрілку на що з`явилося метрі непрозорості, щоб змінити непрозорість шару. Якщо ви хочете зробити шар абсолютно прозорим, встановіть непрозорість на 0%.

Метод 3 з 4: Створення прозорих виділень

 1. Як додати прозорість в Photoshop

  1

  Виберіть шар. Виберіть непрозорий шар, але переконайтеся, що всі верстви під ним, включаючи фон, прозорі.

 2. Як додати прозорість в Photoshop

  2

  Виділіть область, яку хочете змінити. Виділіть будь-яку область на зображенні, використовуючи один з інструментів виділення. 3. 3

  Скопіюйте виділення. Натисніть "Копіювати".

 4. 4

  Видаліть виділення. Натисніть "Видалити". Ваше зображення тепер повинно мати прозору діру.

 5. 5

  Створіть новий шар. Вставте скопійоване виділення в новий шар.

 6. Як додати прозорість в Photoshop

  6

  Понизьте непрозорість. Область всередині вашого виділення стане прозорою.

Метод 4 з 4: Створення прозорого малюнка

 1. Як додати прозорість в Photoshop

  1

  Створіть або виберіть шар. Виберіть шар (він повинен мати непрозорість вище 0%, переважно - 100%). Всі верстви під ним мають бути прозорі.

 2. Як додати прозорість в Photoshop

  2

  Натисніть на інструмент Ластик. Виберіть інструмент Ластик на панелі інструментів.

 3. Як додати прозорість в Photoshop

  3

  Поміняйте настройки. Виберіть розмір і форму гумки за допомогою панелі налаштувань, яка з`явиться, коли ви виберіть інструмент Ластик.

 4. Як додати прозорість в Photoshop

  4

  Почніть малювати гумкою. По суті, ви будете видаляти ті області, в яких ви "малюєте", відкриваючи прозорі шари під верхнім шаром.

Попередження

 • Коли ви додаєте елементи прозорості в Photoshop будь-яким з вищеописаних способів, ця інформація не зберігається, коли ви зберігаєте зображення у форматі JPEG. Переважно зберігати зображення з прозорими елементами у форматі Photoshop Document (PSD).