Як додати номери сторінок в програмі Word

Відображення номерів сторінок у великому документі абсолютно необхідно, адже так набагато зручніше гортати сторінки і вносити зміни. Також, номери сторінок вказують на чергу друку, що не менш важливо. Ми розповімо, як зробити так, щоб номери сторінок відображалися в документах Word.
Метод 1 з 2: Як додати номери сторінок в програмі Word 2007/2010/2013

 1. Як додати номери сторінок в програмі Word

  1

  Вставте номери сторінок. Натисніть на вкладку Вставка, у групі Колонтитули натисніть на команду Номер сторінки. Додайте номер, вибравши в якій частині сторінки він повинен з`явитися.

 2. Як додати номери сторінок в програмі Word

  2

  Виберіть вид номерів сторінок із запропонованої колекції.
  • В меню є категорія "Стор. X з Y ". Знайдіть її.

 3. Як додати номери сторінок в програмі Word

  3

  Форматування номерів сторінки. Після додавання номерів сторінок їх можна змінити тим же чином, що і текст колонтитулів, вибравши для них шрифт, розмір і формат. Двічі клацніть верхній або нижній колонтитул одній з сторінок документа. У групі Засоби колонтитулів перейдіть на вкладку Макет, у групі Колонтитули виберіть команду Номер сторінки і потім клацніть Формат номерів сторінок. У полі Формат числа виберіть стиль нумерації, а потім натисніть кнопку ОК.

 4. Як додати номери сторінок в програмі Word

  4

  Закрийте вкладку. Натисніть на червоний хрестик в кутку вікна вкладки.

Метод 2 з 2: Зміна шрифту і розміру номерів сторінок 1. Як додати номери сторінок в програмі Word

  1

  Виберіть місце, де ви хочете змінити вид номерів сторінки. Поставте курсор на початок сторінки.

 2. Як додати номери сторінок в програмі Word

  2

  Двічі клікніть по колонтитулу або на поле сторінки документа. Виділіть потрібний номер сторінки. Потім на міні панелі інструментів, яка відображається над виділеним вами номером, потрібно виконати одну з цих дій:

 3. Як додати номери сторінок в програмі Word

  3

  Для зміни шрифту потрібно клацнути на його ім`я. Щоб збільшити розмір шрифту, потрібно натиснути кнопку "Збільшити розмір", також можна використовувати клавіші CTRL + SHIFT +> на клавіатурі. Щоб зменшити розмір шрифту, потрібно натиснути на кнопку "Зменшити розмір" або використовувати клавіші CTRL + SHIFT +< на клавиатуре. Еще размер шрифтов можно выбрать во вкладке"Главная", группа Шрифт.

 4. Як додати номери сторінок в програмі Word

  4

  Після редагування налаштувань сторінки натисніть на кнопку ОК, щоб зберегти зміни.