Як додати музику в IPod без видалення старих файлів

Синхронізація Ipod в Itunes автоматично стирає і додає музичні файли на / з вашого пристрою. Додаткові музичні файли можуть бути додані в Ipod без синхронізації пристрою або видалення всіх ваших старих файлів. Хоча наступні інструкції викладають використання Ipod, ці кроки також підходять для iPods, iPhones і iPads.

Кроки

 1. Як додати музику в IPod без видалення старих файлів

  1

  Відкрийте ITunes на вашому Mac або ПК. Не забудьте зробити це, перш ніж підключіть Ipod до комп`ютера, так ви зможете зупинити автоматичну синхронізацію швидше.

 2. Як додати музику в IPod без видалення старих файлів

  2

  Підключіть ваш Ipod до комп`ютера. Ви побачите, як ITunes починає синхронізацію вашого пристрою, автоматично замінюючи всі файли на вашому iPod поточної бібліотекою ITunes.

 3. Як додати музику в IPod без видалення старих файлів

  3

  Натисніть на ваш iPod під заголовком "Devices" в колонці зліва.
 4. Як додати музику в IPod без видалення старих файлів

  4

  Негайно зупиніть автоматичну синхронізацію, натиснувши на "Х", розташовану в правому верхньому куті вікна зв`язку у верхній центральній частині вікна Itunes. Це вікно повідомить: "Syncing `(ім`я вашого iPod)`". Якщо ви не натиснете на "X" відразу, то ITunes буде автоматично синхронізувати бібліотеку ITunes на ваш і старі файли будуть втрачені.

 5. Як додати музику в IPod без видалення старих файлів

  5

  Натисніть поле поряд з "Manually managing music and videos" у вікні, пристрої iPod, щоб додати галочку і включити цю функцію. Це дозволяє вам вручну додавати потрібну вам музику і відео без програми автоматичної синхронізації всієї бібліотеки ITunes для вас. 6. Як додати музику в IPod без видалення старих файлів

  6

  Натисніть на стрілку поруч з назвою вашого IPod під заголовком "Devices" в колонці зліва. З`являться всі розділи бібліотеки пристрої, включаючи музику, відео, мелодії, підкасти і плейлисти.

 7. Як додати музику в IPod без видалення старих файлів

  7

  Виберіть розділ "Music" в бібліотеці вашого IPod. Відкриється музична бібліотека вашого Ipod, виводячи список всіх музичних файлів, які в даний час утримуються в вашому iPod в головній області вікна Itunes.

 8. Як додати музику в IPod без видалення старих файлів

  8

  Натисніть та перетягніть музичні файли, які хочете додати в існуючу музичну бібліотеку IPod в у вікно, показуючи всі музичні файли, які є у вашому iPod. Ваш iPod покаже, що вони синхронізуються, але просто додати нову музику, яку ви натиснули і перетягнули в існуючу музичну бібліотеку. ITunes викличе діалогове вікно, що сповіщає про те, що ваші музичні файли копіюються в вашу музичну бібліотеку IPod. Потім додаються нові музичні файли в існуючу музичну бібліотеку IPod.


Поради

 • Ви можете додати більше ніж на 1 музичний файл за раз, утримуючи клавішу "Shift" вниз, коли вибираєте музичні файли, які хочете додати у ваш iPod. Як тільки виберете об`ємні музичні файли, які хочете додати, просто натисніть і перетягніть будь-який з музичних файлів, які виділяються, і перетягніть одночасно їх усіх в музичну бібліотеку iPod.
 • Для економії місця в iPod виберіть опцію "Convert higher bit rate songs to 128 kbps AAC" в області пристрою iPod. Це ущільнює музичні файли в більш компактну версію, надаючи більше Гб у вашому iPod. Тип AAC файлу ITunes, який перетворює більш високу швидкість передачі бітів музичних файлів, є сумісним з переважною більшістю програм, які використовують аудіо файли, включаючи MP3-плеєри, програми для музичного плеєра і програми для редагування аудіо.